Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-04-30 15:06:50

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Wasze ulubione seriale i programy.

Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat Waszych ulubionych seriali i programów.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-05-01 02:57:37

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Mój ulubiony serial to czat  czyli rozmowy na necie a program siłacze choć inne również obejrzę ale to zdarza się rzadko jakoś tv nie bierze mnie skoro na necie wszystko się zdarzyć może  haha

Offline

 

#3 2007-05-01 13:33:28

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Pewnie mógłbyś napisac niezły scenariusz ....hm..
A ja polecam Ci ( w przerwach między klikiem) takie filmiki: "Znaki" z Melem Gibsonem  oraz "Babel"...filmy chyba mądre i zmuszjące do myślenia, refleksyjne.....Polecam.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#4 2007-05-01 23:09:13

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

a ja wam polecam "Efekt motyla" i " Źródlo"- tu to trzeba troszku pomyslec..."Znaki " - owszem , widzialm dawno, ale moje ostatnie odkrycia to wlasnie te filmy...zreszta takich odkryc jest wiele, kto bedzie ciekawy zapraszam do konwersacji:)ogolnie lubie filmy psychologiczne i moje niesmiertelne fantastyczne, fantastyczno- naukowe...czy tez fantazy..Milosc do nich zaszczepil mi juz w dziecinstwie moj brat..zreszta nie tylko do filmow, takze do ksiazek o tej tematyce.Trylogie Żuławskiego czytalam namietnie na 1 roku studiow ...zamiast uczyc sie psychologii, a moj cerber owczesny - tata , sprawdzal czy sie ucze na egzamin:)Oki, pozdrovka dla wsiech milosnikow dobrej ksiazki i dobrych filmow:)!

Offline

 

#5 2007-05-02 12:39:07

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

chce powiedziec ze odkad zaczęlam czatowac to telewizja przestala dla mnie istniec,cos za cos,dalam sie jednak namowic na film pt.'niewierna'i bylam pod duzym wrazeniem.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#6 2007-05-02 13:09:35

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Znam ten ból i wiem jak czat potrafi rządzi życiem ludzi....ale to zależy tylko od Ciebie czy będziesz tam wchodziła.To bardzo trudne ,ale może na początku ogranicz te wejścia tam kosztem pisanka tutaj?Pozdrówka..


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#7 2007-05-02 14:59:13

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Hmmmm...a ja jestem zwolnenniczka wolnosci i..nie lubie jak ktos lub cos rzadzi moim zyciem..wiiec stosuje zasade zlotego srodka- troszku net, troszku tv tudziez inne uciechy zycia - pubiki, pyfko i....no coz , mialam nie swintuszyc:)

Offline

 

#8 2007-05-02 21:12:22

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Ty jesteś wolna Niobe więc trochę inaczej postrzegasz rzeczywistośc  i życzę Ci takiego całego życia .....beztroskiego?hmmm..


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#9 2007-05-10 12:25:29

zibi012

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Bez telewizji można żyć .
Kiedyś nie było telewizji i  tyle programów i było dobrze.
Teraz same powtórki seriali,i niekończące się telenowele.
Telewizja się obecnie na niskim poziomie.

Offline

 

#10 2007-05-10 17:05:20

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Ja traktuję telewizję bardzo wybiórczo i nie tracę czasu na oglądanie bzdur.Częściej wypożyczam jakiś konkretny filmik Cd ,który mnie interesuje i wtedy nie żałuję straty czasu.....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#11 2007-05-11 03:02:12

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

ja również z tv bardzo  rzadko miałem do czynienia przez kilka miesięcy czat mnie zajmowal lub gg teraz jednak gdy łapie odech myślę że pomyślę o oglądnięciu jakiś filmów choćby tych  które z Niobe proponowałyście a Efekt Motyla  hmm słyszałem już dawno o tym filmie  namawiano mnie na jego obejrzenie jednak zagościłem w necie i nie myślałem o filmach czas na zmiany haha

Offline

 

#12 2007-05-11 12:16:52

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

like ,ja bym sie z Toba chętnie wybrala do kina na jakis fajny film aby tylko Cie odciagnac od tego nalogu.Przewietrzyl bys sie przy okazji i zobaczyl ze swiat jest taki piekny poza netem


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#13 2007-05-11 18:24:15

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Like jest już na dobrej drodze Olandko i da radę facet- w końcu poznał nas.Co prawda jesteśmy wirtualne ,ale co tam....
Kurczę ,ale to Twoje oko jest pikne....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#14 2007-05-12 17:59:13

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Zgadzam sie z wami dziewczynki:)Likos da rade, w koncu jest madrym facetem! Odzwyczaja sie juz po troszku ,a to juz sukces.Mysle, ze obejrzy i on i wy, jesli zechcecie, filmy, o ktorych troszku napisze...Nie bylo mnie, zachorzalam i wlasnie mam nowe odkrycie- obejrzalam film "Labirynt fauna " badz "W labiryncie fauna"- film swietnego rezysera  zreszta...i ...powiem wam, ze wbrew reklamom, jego tresc jest bardzo gleboka, nie jest to film fantasy...moze jeden watek, ciekawy zreszta...tyle moge tylko powiedziec ...film jest dwuwarstwowy i naprawde, warto go obejrzec, zapewniam , nie pozalujecie...Mam jeszcze '300", ale slyszalam , ze jest bardzo krwawy, wiec na razie sie przed nim wzbraniam ...A!- widzialam jeszcze nowy film Hannibal Lecter...jego dziecinstwo..hmmm....nie powiem, zeby wzbudzal on jakos sympatie,moze odrobine..choc w zasadzie zal mi go bylo...  ale szczerze mowiac....film tlumaczy jego zachowanie i w pewnym sensie- tak jak i po filmie   "Pachnidlo" (swietny film-wrecz poetyckie wyjasnienie zbrodni...hmmm) nie czuje sie obrzydzenia do bohaterow fimow....Przemocy nie znosze, ale jest tu wsio ukazane w jakis inny sposob, poniekad magiczny ...jesli chodzi o Pachnidlo...A w "Lecterze.."...no coz obaczycie sami...Niom, tyle na dzis od waszego krytyka filmowego:)Kuruje sie i niedlugo powroce do zywych...Milego ogladania,  pa!

Ostatnio edytowany przez Niobe (2007-05-12 18:02:14)

Offline

 

#15 2007-05-12 19:23:45

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Dzięki za propozycję ..a swoją drogą to czasem chorowanko i leżenie w łózeczku moze nas troszku intelektualnie podszkolic bo mamy wtedy więcej czasu na oglądanie filmików......


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło bn Wytrzymałe meble ogrodowe na taras