Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-05-13 21:36:52

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Nio fiesz, ale ja juz intelektualnie to chyba podszkolony jestem:)zapomnialam napisac , ze jeszcze rewelacynym filmem jest "Deja vu..."ale ten z  Denzelem Washingtonem...byloby niezle gdybysmy potrafili tak zmieniac rzeczywistosc..Polecam, film jest naprawde  dobry, mozna naprawde wiele spraw przemyslec...A tak nawiasem mowiac nie mieliscie czasem deja vu...hmmmm...czesto tak bywa , przynajmniej u mnie...wydaje mi sie, ze cos juz bylo ...cos widzialam.....przezylam....nio tak, ale to juz inna historia:)

Offline

 

#17 2007-05-18 22:41:09

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

Denzel Washington to jeden z moich ulubionych aktorow zaraz obok Nicolasa Cage.Dzis w nocy leci wlasnie film z Denzelem,ktorego znow nie obejrze z powodu póznej emisji.Trzy razy za to ogladalam poczatek tego filmu'Dzien proby". Chyba w koncu go nagram.Ulubionym programem w tv jest dla mine szklo kontaktowe w tvn 24, swego czasu tez byłam od niego uzalezniona.A'propos deja -vu zadzwonila do mnie kolezanka z pytaniem co to jest? Co ja sie musialam natlumaczyc. mowie wam.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#18 2007-06-11 15:50:43

pablocom

Super Czatuś 4\13

3661595
Skąd: dyslokacja
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 51
WWW

Re: Wasze ulubione seriale i programy.

a ja polecam filmik " TEORIA  Spisku"z Melem Gibsonem  , wyjaśnia wiele  bajek  .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkasa Azja noclegi Wałcz