Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-04-28 13:07:56

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

"Czatowa" przyjaźn?

Trudno w to uwierzyc ,ale czasem sie zdarza choc podobno nie ma przyjaźni między kobieta ,a męzczyzną...ale..dużo zależy od nas samych... Życzę Wam takich przyjaźni .....na całe życie...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-04-28 23:01:30

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

No nie haha nie chcę nie nie nie To po mnie mężczyzna  zawsze będzie postrzegał Kobietę jako obiekt seksualny i nie czarujmy się no chyba że szkarada to się zaprzyjażnię  muszę lecieć aby czarować haha rozwinę to pożniej rozumiecie chyba ? haha

Offline

 

#3 2007-04-29 15:52:09

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Mówię to przez łzy ale niestety niemożliwa haha Jesteś Piękną dojrzałą Kobietą i naprawdę trudno się jest oprzeć Twemu Urokowi osobistemu mam na myśli wygląd i to co w Tobie hmmm

Offline

 

#4 2007-05-01 02:51:49

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Dobrze Reniu postaram się choc to będzie trudne.Jeśli upadnę zawsze możesz w imię może przyszłej przyjazni dać mi po łapach haha

Offline

 

#5 2007-05-01 09:38:07

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Oj ty żartownisiu......cieszę się , że jesteś na moim forum.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#6 2007-05-04 00:33:05

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Ja również się cieszę że mogę bywać na Twym forum. A Twoje zdanie "Dobrze jest czasem spojrzeć  na siebie oczami innych" tak pewno tak ja będąc tu jednak Chciałbym spojrzeć oczami innych już nie na siebie a na czat czy inne rzeczy bo dość mam oglądania co rano swej gęby i jeszcze mam czyjeś oczy męczyć? haha żartuję oczywiście hmm ciut muszę się rozweselić bo właśnie.... zatrzymię to  jednak dla siebie.Dobrej nocy śpijcie spokojnie

Offline

 

#7 2007-05-04 14:54:15

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Oj, co ci tak smutno bidulku???Bo nie ma Reni i mnie???Nie martw sie, niedlugo powrocimy i uderzymy ze zdwojona sila(sila uroku osobistego oczywista:)wypoczete, zrelaksowane i..byc moze zaopatrzone w nowe fatalaszki.Ach, jak ja uwielbiam zakupki:)Szkoda tylko, ze to przewaznie ja za nie place... ale co mi tam , raz sie zyje:)!Trzymajcie sie wszyscy i korzystajcie z urokow dzisiejszego dnia, jest cudownie,az chce sie zyc paaa!

Offline

 

#8 2007-05-04 20:54:11

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Jasne że tak że Was czarowne Kobiety nie ma Mam mówić że to nie z tego powodu? Glaca moja by była czerwona od uderzeń którymi potraktowałybyście mnie haha Więc nie ryzykuję wystarczająco słońce jej czerwień powoduje.Ale poważnie hmm brakuje mi Was.Jesteście Super Kobiety a poza tym fajnie się z Wami rozmawia i o to chyba chodzi w tym netowym szaleństwie aby czuć chęć kontaktu z drugim człowiekem i cieszyć się gdy on jest hmmm. Maj super miesiąc las jeszcze chwila i pokaże tak bardzo swe Piękno uśpione a co ja tu o lesie haha coś chyba dzień mam nie tak przecież Wy będziecie w centrum uwagi wszystkich mężczyzn którzy wręcz przyklejają wzrok do Waszych zgrabnych kształtów.Fotki Wasze i las majowy jako tło to by była dopiero  gradka aż się rozmarzyłem haha Wypoczywajcie i sprawiajcie radość  oczom bo to tak bardzo fajne jest dla nas facetów

Offline

 

#9 2007-05-04 21:17:21

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

like ,ja juz wrocilam z lona przyrodyi potwierdzam ze maj jest najpiekniejszym miesiacem,ten czas kiedy jeszcze nie rozkwitly bzy jest najurokliwszy.piecze mnie twarz od slonca w przeciwienstwie do Twojej jak Ty to nazywasz glacy.Ciesze sie ze nie jestem tu dzis sama.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#10 2007-05-06 16:08:49

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Witajcie!Uff.Wróciłam.zdobyłam kilka niezłych szczytów(nie mylic ze "szczytowaniem") , złamałam serca kilku całkiem fajniusim góralom i wracam do mojego kochanego forumka i do Was...Fajnie ,że podczas mojej niecobecności coś tam skrobnęliście.
A Ty Olandko może sie pokażesz na moim forum w formie zdjątka?Zastanów sie.Narka


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#11 2007-05-07 19:29:02

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Coś Reniu nie chce mi się wierzyć że poza zdobywam szczytów nie było szczytowania  ponoć jesteśmy jednym z najbardziej kochliwych narodów haha To jednak Twoja słodka tajemnica co też w czasie Tego wypoczynku się działo a działo się pewno działo haha Właśnie Olandko fajnie by było gdybyś Ty również zamieściła tu swą fotkę My faceci lubiemy  patrzeć na Kobiety więc nie tylko Renia i Niobe by była powodem naszych westechnień Świat jest Piękny a życie Urocze bo jesteście Wy Kobiety  Tutaj na tym forum przewaga mężczyzn  więc nie jeden tu wejdzie aby spojrzeć na Was i skrąbnąć choć kilka słów ja przed pisaniem zawsze sobie popatrzę na Renię i Niobe i jakoś zaraz dostaję pauera do pisania haha

Offline

 

#12 2007-05-07 21:21:55

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Dzięki Like za miłe słowa w stosunku do słabej płci .Wiedziałam,że na Ciebie można liczyc i mam nadzieję że ten pauer tak szybko Ci nie przejdzie.hi,hi


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#13 2007-05-07 21:47:26

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Już mi przechodzi coś nie tak ze mną się robi  weszłem na czata i tak szybko jak weszłem uciekłem. haha zarzuciłem wędkę i rybka złapała chaczyk na literki kilka zdań i mimo że Urodziwa młoda Kobieta odniechciało mi się rozmawiać hmmm jednak nie tylko wygląd mi pasuje ale to musi byc coś aby rozmowa trwała trwała a gdy innaczej jest przyznam bez bicia duży paluch od nogi mój na upsie jest haha Jestem okropny wiem

Offline

 

#14 2007-05-08 11:59:07

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Like, bo wiesz..nie wszystko jest złotem co się świeci. Kobieta musi miec "to coś" ,sama uroda to nie wszystko chyba ,że chcesz tylko patrzec. Tutaj jednak porozumiewamy sie za pomocą naszych literek i jeśli one są denne to odechciewa się pisac. Tak więc nie oscyluj zbyt wysoko bo na czacie trudno spotkac kogoś naprawdę interesującego choc czasem.....?


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#15 2007-05-09 00:22:11

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

a ja jestem przeciwnego zdania spotkałem wiele bardzo fajnych Kobiet palce same płyneły po klawiaturze gdy się z nimi rozmawiało jednak hmmm nie wiem czy podczas następnych by było podobnie rzadko mi się zdarza abym rozmawiał wielokrotnie z Kobietą będącą na czacie a jeśli zdarzy to po dłuższym okresie więc również jest fajnie haha A czy oscyluje zbyt wysoko hmm myślę że nie Mnie może zainteresować Kobieta z którą inny facet nie wymieniłby kilku zdań bo nie odpowiadało by mu to co pisze Wiem również że nie każda Kobieta musi ze mną rozmowy lubieć to naturalne Ten facet który z moją rozmówczynią się nie dogada wspaniale się dogada z Kobietą która ze mną nie lubi pisać ja to rozumiem każdy z nas jest inny ja w każdym razie znajduję fajne rozmówczynie gdyby było innaczej nie ślęczałbym tutaj haha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl