Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#61 2007-06-13 15:26:42

pablocom

Super Czatuś 4\13

3661595
Skąd: dyslokacja
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 51
WWW

Re: "Czatowa" przyjaźn?

... o poranna rosoooooooo.... narobiiiiiiłem  ,hmmm . Nie mam zwyczaju ukrywać twarzy , nikogo nie zabiłem i nie okradłem, staram się być szczęsliwym człowieczkiem , ale jeśli zabieram głos na Forum , wychodzę z założenia iż powinienem pisać jak w rzeczywiśtości na czacikach i w real ... jest, a bywa poprostu śmiesznie i czasem żałośnie. to iż pisze o tym, świadczy iż posiadam akceptację siebie i daje sobie prawo do zawierania znajomości- ale  znajomości  zdrowych i takich, z których coś pozytywnego wyniosę- ...toć przecia  człek uczy się , a życie mu umyka... nie szukam wrażeń przygód itp  bajek - hmmm powiem brzydko iż mało kto mnie zaskakuje , nie oceniam nikogo , jedynie jeśli mnie nie odpowiada osoba, to nie klikam z nia itd. Przekleństwem  w tym kraju jest ocenianie  osób po wyglądzie , lub zwykła ludzka zazdrość - cóż FAKT jest taki, iż miewam problemy ocen przez panów (mej osoby), ale pomijam te oceny bo w real panowie którzy mnie oceniają , zekają na mnie o jakieś 12cm niżej i niestety są towarem używanym , a rozwodnik jak to rozwodnnik , jak zranione  zwierze (a jeśli wersja pana  wersja z   WĄSEM )- to jak Latlerek nerwowy-hihi...więc proszę mi wybaczyć , ale to tylko ( mamusia  Natura i charakter mój) ... dobre DNA to dziś rzadkość.

Offline

 

#62 2007-06-13 18:17:24

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

haha nie jestem Kobietą pablocom ale przystojniacha z Ciebie i fajnie życzę poznania Kobiet Urodziwych i z wnętrzem które Ty akceptujesz ciężka sprawa piszesz pomyłka również Twym udziałem no coż i tak bywa ale :beer:jeśli przypymniesz odemnie i coś na temat Kaza czy coś mam nadzieję usłyszę ja i inni odwiedzający to forum

Offline

 

#63 2007-06-20 14:12:07

pablocom

Super Czatuś 4\13

3661595
Skąd: dyslokacja
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 51
WWW

Re: "Czatowa" przyjaźn?

...like63  wypytałęm i faktycznie jestes  facecik , może  z małą  domieszką emocji damskich, ale cóż...- takie informacje otrzymałem - wiem teraz iż mam cię traktowac , ulgowo delikatnie- POWODZENIA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl