Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-05-09 13:13:51

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Wiesz Like,wiedzialam,że jesteś szarmacki w stosunku do kobiet,ale ze aż taki?Miałeś widocznie większe szczęście bo ja na swojej drodze spotykałam przeważnie kłamczuchów ,którzy oszukiwali bawiąc sie przy tym super. Dziś inaczej patrzę na czat,inaczej niż rok temu i unikam nowych znajomości .Mam swój forumek i tutaj czuje sie najlepiej....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#17 2007-05-09 15:31:20

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

hmm Reniu być może ja też na swej drodze zresztą napewno spotykam kłamczuszki haha ale mimo to lubię rozmowy choć  hmm wiele Kobiet mi mówi że je omotałem piszą takie rzeczy które są bardzo osobiste i twierdzą że z nikim się nimi nie dzieliły I tu wraca potęga słuchania rozmówczyni i potęga literek do niej skierowanych zaufanie hmm często myślę że to straszne mieć takie zufanie do rozmówcy po drugiej stronie już w czasie pierwszych kontaktów bo skąd pewność że ja nie jestem świnią umiejętnie wyciągającą sprawy osobiste i potem robiącą z tego użytek dla siebie ? A co się tyczy Twojego forum hmm ja również się coraz lepiej tu czuję zaniedbuję czat przez niego haha ale chciałbym aby więcej facetów brało udział w pisaniu tu im więcej osób tym więcej poglądów na tematy które są wokół nas Nawet tylko napisać kilka słów np. dzień do du... miałem i to już zachęta do dyskusji o takich dniach haha Nie życzę Wam takich dni choć wiem że się zdarzają z autopsji haha Więc fajnego dnia Wszystkim życzę

Offline

 

#18 2007-05-09 16:08:56

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Budzisz zaufanie i dlatego kobiety zwierzają Ci się,ale  w końcu to dobry uczynek nawet gdy nie traktujesz tego poważnie.Ludzie po to wchodzą na czat aby sie zwierzyc ,a skoro Ty ich wysłuchujesz to plus dla Ciebie.
Mam nadzieję,że na moje forum wejdzie trochę więcej ludzi i stanie się ono azylem dla wszystkich , którzy potrzebują pogadac,pożartowac i podzielic się swoimi myślami....
Ty Like jesteś pierwszym facetem ,który zagościł na moim forum i za to ,że w pewnym sensie pomogłeś mi je rozkręcic bardzo Ci dzięki....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#19 2007-05-09 18:18:34

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Likosku!-zgadzam sie z Renia, budzisz zaufanie i cieszymy sie, ze jestes  z nami.Nie sadze, zebys byl zlym czlowiekiem, mam nadzieje, ze sie nie myle...a skoro czat zaniedbujesz, to juz punkt dla nas, uczestniczek i uczestnikow forum , znaczy, ze jestesmy niezwykli...nieprawdaz:)? Moze masz dar zjednywania sobie ludzi...ktory podobno ja tez posiadam i  tak jak ty budze zaufanie juz po pierwszym kontakcie...hmmm...tym trudniejsze jet to, gdy w gre wchodza same"literki", wiec chwala ci za to o nasz panie i wladco:)To  juz sukces , gdy potrafimy innych sluchac..czasem samo sluchanie juz pomaga....Nio my tez bysmy sobie zyczyly troszku wiecej czatusiow rodzaju meskiego:)
A co do azylu Reniu, mysle, ze tak, ze lepiej pisac TU niz czatowac, mialas dobry pomysl z tym forum!Moze uratuje ono kilka zagubionych duszyczek przed nalogiem czatowania...niom , to tyle, pa!

Ostatnio edytowany przez Niobe (2007-05-09 18:19:27)

Offline

 

#20 2007-05-10 02:58:11

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Niobe za tego pana i władcę chętnie bym Ci dał  klapsa w  Twój  uroczy tyłeczek haha Nigdy nie miałem zapędów dyktatorskich więc żaden ze mnie pan i władca Pasuje mi być  mniej widoczny niż widoczny wtedy więcej widać co wokół się dzieje haha A co do tego forum tak racja odrywa od czata  i to bardzo prawdę powiedziawszy dzisiaj tylko rozmawiałem na nim kilka godzin z Kobietą którą znam i to wszystko nie myślałem aby pukać pod inne nicki wolałem tu przyjść i coś skrobnąć A co do rozkręcania w pewnym sensie Reniu to myślę że mnie przeceniasz znając Ciebie z pewnością wiele likosów byś znalazła którzy by to robili że trafiło na mnie że tu jako facet najwięcej pisze hmm mam nadzieję że to się zmieni i obudzą się Ci panowie tutaj zarejestrowani nie lubię być przodownikiem raczej środka wolę się trzymać haha

Offline

 

#21 2007-05-10 11:44:40

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Aby tutaj pisac trzeba miec poukładane w głowie więc dlatego wiele osób po prostu nie dyskutuje z nami...bo nie wiedzą co napisac.A może sie boją ujawnic co myślą?Na czacie mogą pisac bzdury ,których nikt nie przeczyta- tutaj trzeba troszkę wyważyc swoje myśli.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#22 2007-05-11 02:33:12

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

nie wiem czy się boją a może ich w jakiś sposób trzeba sprowokować do pisania a może są tak zajęci czatem lub innymi sprawami że już siły nie mają aby tu wejść i cos skreślić jakiegoś kopa potrzeba aby ruszyć to towarzystwo zastanawiam sie nad tym kopem haha

Offline

 

#23 2007-05-11 09:48:59

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Moim zdaniem Wy tak zawyzacie poziom swoich wypowiedzi, ze zwyklym smiertelnikom trudno dorownac . Ja sama to odczuwam bo zaliczam się do tej kategorii. Chcialoby sie cos madrego skrobnac a tu wychodzi "kisiel i budyn"


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#24 2007-05-11 17:22:33

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Like gdyby nie Ty i Olandka to pewnie moje forum już dawno by padłoooooo.....Nie jest łatwo o takich czatusiów jak Wy.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#25 2007-05-12 18:17:53

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

A ja to sio? Nie padloby, bo jeszczio jestem ja...tyle, ze troszku chora, ale jak ozdrowieje, to skrobne wiecej i czesciej:)
A ty llikosku nie bij mnie wirtualnie, bo ja juz dosyc tortur mam- musze lezec w wyrku i to jest dla mnie koszmar, chyba czas na laptopa:)olandko!- to oko jest przesliczne, gratulki i pisz, bo lubie cie czytac, narki!

Offline

 

#26 2007-05-12 19:17:15

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Oj sorki zapomniałam o Tobie Niobe ,jasne ty tez upiększasz mój forumek,ale Like był pierwszy dlatego go wyróżniłam -należy mu się bo jest super facetem.
A Ty Niobe wychoruj się żebyś miała siłę wchodzic na forumek.pa


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#27 2007-05-12 22:35:40

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Dzięki Reniu że tak mnie postrzegasz bardzo to miłe tak jestem super bo najwięcej z męskiego grona tu piszę  zaniedbując przez to czat haha ale wcale nie żałuję lubię byc tutaj wśród Was bo tak jak Niobe stwierdziła jesteście Kobietki super i nie żałuję żadnej chwili spędzonej tutaj na pisaniu literek mam nadzieję że również inni wejdą w to pisanie tutaj choćby w przerwie między rozmowami na czacie skreślą kilka słów i poznamy ich poglądy na temat tego co jest powodem że tak bardzo można się przywiązać do neta a zresztą temat dowolny haha

Offline

 

#28 2007-05-13 03:28:35

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Napewno Reniu nie załamała byś się Ty ? haha nie uwierzę w to. Wierzę że dajesz sobie radę z osiąganiem tych celów które sobie wytyczysz nie sądzę że moje pozytywne myślenie coś może zmieniać w Twoim nastawieniu do  życia. Słowa Twoje bardzo miłe dziękuje za nie ja również Tobie przesyłam pozdrowienia i spokojnego snu  życzę  bo zapewne słodko śpisz. A ja się właśnie wybieram uskutecznić jakieś spanko no cóż weszłem  na czat i się zagadałem z jedną Kobietą do tej pory nawet nie wiem jak to zlecialo tak bardzo czasem ciekawe mogą być rozmowy  trwające godzinami  wydają się krótką  chwilą hmm ale idę spać bo ciut oczy mi się zamykają Śpijcie spokojnie Dobranoc

Offline

 

#29 2007-05-13 13:25:33

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Oj Ty facecie,znów sie zagadałeś,ale co tam skoro tak lubisz? a ja i moje cele? hm....Staram sie ,ale nie zawsze wychodzi tak jakby sie chciało....ale jak się ma przyjaciół to jakoś wszystko wygląda inaczej i świat jest bardziej kolorowy...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#30 2007-05-13 21:52:57

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: "Czatowa" przyjaźn?

Dziś się nie zagadam nie idę na czata już już się w głowie kręci od tych nicków rozmów Obejrzę tv i to będzie najlepsze chyba co zrobię a jutro cały dzień sobie popracuję fizycznie haha A wieczorem oczywiście wpadnę na Twoje forum Reniu aby zobaczyć czy można się do kogoś przyczepić a nóż ktoś nowy  skreśli coś  haha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plStegna pensjonaty świnka morska teddy chihuahua oddam