Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-04-29 23:17:12

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Chęc zmiany..tak, masz racje like, byc moze po to wchodza tu wszystkie stworzenia male i duze..nawet cmy:) Wchodza tu takze gaduly, takie jak ja, czy ty.., ktore nie do konca zostaja wysluchane przez partnerow, bo szarosc zycia ich przytlacza i kiedy wracaja  z pracy lub pracuja w domu...nie maja juz sil na rozmowy..tak , mam przyjaciol w realnym swiecie, ubostwiam ich, a oni mnie, ale moze widzimy sie zbyt rzadko, ze mimo wsio, cos jednak pzyciaga mnie i czasami skrobne sobie cos na tlenie, gg...czat , czateria...nie , dzieki...jestem tu na forum, bo obiecalam mojej kolezance, ze sie tu zjawie:)ale nie zaluje....Lubie rozmawac z ludzmi , niezaleznie czy jest to w necie, czy w realu, lubie zawierac  nowe znajomosci...wiesz, mam takich zanajomych, znajome, ktorzy , mimo, ze poznalismy sie kilka lat temu na zawsze zapadli w mojej  pamieci , w sercu...mysle, ze to jest tez mozliwe w  necie, jesli ktos naprawde jest szczery w prawdziwym zyciu, potrafi byc szczery takze i tu...Moja szczerosc czesto graniczy z naiwnoscia i mimo , iz doznalam wiele przykrosci za nia, nadal wierze w ludzi i wierze ludziom...Niestety nawet niedawno spotkala mnie przykrosc w  necie i to ze strony, z ktorej ataku bym sie nie spodziewala, ale...to juz przeszlosc , trzeba isc do przodu i zapomniec o zlych chwilach...Nie bywam  az tak czesto w necie, ale potrafie wylowic ludzi, ktorzy naprawde maja cos ciekawego do powiedzenia i z ktorymi az chce sie rozmawiac...myslisz, ze to nalog, czy chec wygadaina sie??? Hmmmm...sama sobie teraz zadalam klina:)Oki, ide aaski.Pozdrovka i narki!

A wracajac do tych kwiatuszkow itd, to wysylaj je nam , kruchyn kobietkom like:), bo to zawsze dziala, a jesli nie, to jest nam przez chwilke chociaz , przyjemniej...i czujemy sie doceniane, a niekiedy nawet, mimo, iz wirtualnie kochane.Mysle, ze renia zgodzi sie ze mna.Dobranoc wsiem !

Ostatnio edytowany przez Niobe (2007-04-29 23:23:00)

Offline

 

#17 2007-04-30 12:59:41

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

No cóż ..pewnie masz rację Niobe ,ale dodam jeszcze "nie traktujmy tego serio bo wtedy to już kanał"...
Wysyłajcie serudszka, kwiatki,całuski i wogóle bawcie się.....
Pozdrawiam czatusiów z mojego forum...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#18 2007-06-17 21:10:09

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

"Dopoki szukamy szczescia w swiecie zewnetrznym ,poza naszym umyslem,jestesmy zagrozeni uzaleznieniem.

Gdy umysl wpada w bledne kolo uzaleznienia,spokoj umyslu pozostaje poza naszym zasiegiem"

Lee Jamplolsky


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#19 2007-06-18 09:06:24

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Mądre i prawdziwe,ale mamy też wolną wolę i rozum wiec korzystajmy z tych przywilejów...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło bn Wytrzymałe meble ogrodowe na taras