Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-05-14 18:48:32

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Czat to wymysł szatana?

Czy uważasz ,że pisanie z ludźmi na czacie,gg itd... to coś złego?(będąc w związku) Jak wyglądałoby Twoje życie bez tego? A może to "klik,klik" zawładnęło Tobą trochę?


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-05-14 19:30:33

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

OJ Renatko,jesli chodzi o gg i tlenik to wiem ,ze to do mnie:)oki, przyznaje sie, zawladnelo...troszku....ale o tym szerzej moze innym razem:))))Zostawmy sobie "smaczki" na pozniej...moze inni  cos skrobna i podziela sie swoja tajemnica...czekam z niecierpliwoscia!

Offline

 

#3 2007-05-14 19:32:57

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Czy coś złego klikanie z Kobietami jeśli się jest w związku?I tak i nie Tak jak z rozmowami w realu  zależy od nas na jakiej płaszczyznie one będą się odbywały czy chcemy aby one były bliższe czy poprostu takie bez podtekstów. Tutaj łatwiej jest o nie mówię o rozmowach tych bliższych i chyba nie tylko faceci wchodzą tu aby je prowadzić Kobiety również czują potrzebę filtru czy jak to tam nazwać,od tego nie sposób się uwolnić a że net w miarę bezpieczny sposób to oferuje więc dużo jest nas szukających miłych literek kto czuje że to mu nie wystarcza i budzi się coś przekracza granicę literek i przechodzi w real i tak trzymać haha A wyrzuty hmm jasne mogą być z tego powodu ale to już zależy od każdego z osobna czy zezwala sobie na odstępstawa było jak było od przysięgi małżeńskiej Zawładneło ? tak mnie bardzo czasem jest lepiej czasem gorzej jednak jak do tej pory potrzebuję tych rozmów choć wiem że gdyby się urwały przeżyłbym napewno ich brak Człowiek tyle przcież może znieść  nawet brak netu haha

Offline

 

#4 2007-05-17 23:14:26

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Czy złe?? hmm pewnie troszkę tak i juz mówię dlaczego ) ponieważ wydaje nam się że my tylko rozmawiamy że nie mamy nic złego na myśli że to tylko ot przyjacielska pogawędka hmm ale tak nie jest... po co rozmawiamy ano dlatego że czegoś nam brak, czegos szukamy choc czasem nieswiadomie albo nie chcemy wiedziec ze zwykłej pogawędki jeszcze nic nie wynika ale... po dluższym czasie rozmowy z osobą zaczynamy ja poznawać, zaczynamy myśleć o tej osobie i zastanawiać się coraz to częsciej że gdybym to ja była na miejscu z ta osobą to inaczej by to wygladało itd. cos w nas sie rodzi mimo wszystko, najpierw wspołczucie jesli rozmawiamy z np nieszczęśliwym w związku facetem pozniej nasz podziw dla jego zachowań itd niby niegrozna rozmowa:P  w koncu i tak doprowadzimy do spotkania... a potem zostają wyrzuty sumienia.
Oczywiscie wcale sie tak nie musi wydarzyć to tylko moja teoria zreszta tez napewno cos takiego przerobiliscie ) jesli nie to wszystko przed Wami:)

Offline

 

#5 2007-05-18 19:07:24

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Masz racje Lilijko to chyba jest jakiś schemat ,który sie powtarza.Poznanie,pisanie,przyzwyczajenie,spotkanie. Ja uważam jednak ,że spotkanie nie jest czymś złym jeśli sami nie chcemy świadomie zrobic czegoś złego.Spotkanie z kimś z kim pisze sie kilka lat to po prostu może byc  zwykłą ciekawością. Nie musi się ona zaraz przeradzac w seks i zdradę.Dlaczego ludzie nie widzą czegoś wartościowszego od seksu?-przyjaźni. Ona jest możliwa nawet między facetem a kobietą ,ale to wszystko zależy od nas.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#6 2007-05-18 21:42:45

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Oczywiście Reniu że tak też bywa ale najczęsciej emocje biorą góre i nawet jeśli wydaje nam się że to tylko przyjaźń i że bedzie to miła rozmowa i spotkanie to podswiadomie wiemy że jesli naprawdę doprowadzamy do spotkania mówie mężczyzna- kobieta to niestety najczęsciej kończy sie to hmmm no powiedzmy czymś więcej niż tylko przyjażnią. Co oczywiście nie oznacza że nie wierze w przyjazn miedzy kobietą i mężczyną ponieważ wierze wbrew temu co mozna wywnioskować z moich tekstów )) Człowiek to troszke skomplikowany mechanizm który rządzi się wlasnymi prawami i nie zawsze nasze reakcje są takie jakich my oczekujemy )) Mimo tego roznież jestem za spotkaniem bo warto poznawac ludzi ja to uwielbiam ale jak sama wiesz można się przejechać na ludziach bywających na czacie czy innych komunikatorach.))) " Nadzieja matką głupich, ale jak każda matka tak i ona też kocha swoje dzieci"

Offline

 

#7 2007-05-19 16:00:32

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Wiesz?Kiedyś pewien ktoś napisał mi o możliwości przyjaźni kobiety i meżczyzny: "Owszem , może taka istniec , ale pod warunkem ,że kobieta jest brzydka i facet zresztą też ..." hm...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#8 2007-05-23 01:59:13

Rafal

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Czat to wymysl szatana, poniewaz jest skupiskiem braku inteligencji i analfabetyzmu. Odpowiedz jak na kartkowce Sa wyjatki oczywiscie, jak wszedzie, ale generalnie to "czeskontklikaszilemaszlat"... Ja tak to widze bo prawde mowiac bardzo rzadko zdarzalo mi sie z kims naprawde fajnie tam pogadac. Na szczescie moda na PiSaNiE W tEn SpOsOb i zangielshchanie wszystkiego juz przeszla

Na czacie za bardzo nie siedze, "skadinad" tu jestem (Adminka mi kazala, a kto ja jestem zeby odmawiac wiec wlasciwie mowie o jakichkolwiek rozmowach przez net... Wciaga, jesli osoba z ktora sie gada jest fajna. Czy to zle bedac w zwiazku? Watpie. Moze byc zle dla zwiazku jesli rozmowa na necie powaznie od niego odciaga, ale z drugiej strony przeciez kazdy potrzebuje czasem odmiany. Jesli ma ja na necie to wszystko fajnie, poki nie ma zamiaru sie z tego powodu rozwodzic. Szczerze mowiac jesli w zwiazku ktorejs stronie przeszkadza netowosc drugiej polowki to taki zwiazek jak dla mnie nie ma przyszlosci i przypomina mi zwykle przywlaszczanie sobie kogos. Przeciez kazdy ma prawo do rozmowy z innymi ludzmi czy np pojscia gdzies samemu, wiadomo ze na zwiazek trzeba w jakis sposob pracowac ale nie mozna tez rezygnowac ze wszystkiego dla jego istnienia. No i jeszcze kwestia tego ze przez net pozna sie kogos "lepszego", ale przeciez tak jest wszedzie. Mozna isc do sklepu, poznac kogos w kolejce i w efekcie tego skonczyc obecny zwiazek. Moze od razu zamykajmy partnerow w sypialni na klucz i nie bedzie takich problemow

Offline

 

#9 2007-05-23 14:43:22

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Rafale!Wydaje mi się ,że bardzo trafnie określiłeś definicję czatu...hi,hi Miałam okazję się przekonac czym "on "jest.Jednak zbyt upraszczasz definicję związku.Zgadzam się,że nikt nie może by więźniem drugiej osoby i sama rozmowa nie jest czymś złym,ale...Właśnie...Jeśli Twoja kobieta przesiadywałaby przed kompem codziennie z tym samym facetem to pewnie zmieniłbys zdanie co do tej tolerancji..Zaczęłoby cie to wkurzac. Pamiętaj ...Nie ma przyjaźni między kobietą, a facetem gdy ona mu się podoba.Wtedy zaczyna "iskrzyc" i powstają problemy.
Osoby "wolne" mogą pozwolic sobie na takie numery,ale żonaci? hm...chyba powinni zachowac ostrożnośc.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#10 2007-05-23 15:32:19

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Spoko Rafał zgadzam się z Tobą nie powinniśmy być więżniami związku Jeśli chcemy rozmawiać rozmawiajmy ile wlezie a to  jakie te rozmowy będą i co po nich oczekujemy to każdy sam już wie. Przecież  nie każda rozmowa jest nakierowana aby wyrwać Kobietę pokochać ją duchowo czy fizycznie haha Tolerancja jest potrzebna w związku wiem że o nią łatwo gdy ciut związek przyblakł gdy kwitnie jest o nią trudnej hmmm Właśnie wszędzie może zaiskrzyć w realu gdy to się stanie jest bardziej niebezpiecznie tutaj od iskry do ognia jednak dłuższa droga więc życzę każdemu snopa iskier na necie a czy ognia hmm to już każdy sam musi sobie na to odpowiedzieć czy może i chce sobie na niego pozwolić

Offline

 

#11 2007-05-23 17:34:52

Rafal

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

Wiesz Reniu, zacznijmy od tego ze "moja kobieta" nie bylaby "moja kobieta", a "swoja kobieta" bedaca moja partnerka Wiadomo ze w jakims stopniu by mnie to wkurzalo, bylbym zazdrosny itd. ale to wszystko to czesc zwiazku, bo nigdy nie ma tak ze wszystko jest rozowe. Tak samo ona bylaby zazdrosna gdybym na ulicy obejrzal sie za jakas inna... Kazdy ma swoje checi, kazdy chce sobie spojrzec tu i tam, pogadac tam i gdzie indziej. Tak jak Like mowi, nie kazda rozmowa musi od razu sprowadzac sie do romansu, seksu , nie wiadomo czego. Jesli np. cos we mnie kobiete wkurza to ja sie bede bardzo cieszyl jesli sie "wygada" przed kims na necie, bo nie bedzie z tego powodu az takich spiec. Wiadomo ze lepiej byloby na ten temat pogadac ze mna ale wiadomo tez ze nie moze zmienic mojego charakteru mowiac, ze jakas jego czesc sie jej nie podoba. Niech na mnie ponadaje i wroci, rownowaga musi byc we wszystkim

Offline

 

#12 2007-05-24 13:14:47

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

No ,no Like konkurencja Ci wyrasta na forum. Rafale masz zdrowe podejscie do czatu.I jesli nikogo nie krzywdzimy i godzimy sie na kompromis to co w tym zlego ze tu czasem posiedzimy i porozmawiamy o nas i naszych problemach.Tu mozna o wszystkim a w realu np pracuje z kolezanka od kilku lat i nie wiem o niej nic poza tym czego ona mi sama o sobie nie powie a nie smiem zapytac o cos co mnie nurtuje. Tu jestesmy odwazni i szczerzy,tam niesmiali i pruderyjni .


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#13 2007-05-25 15:41:06

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Czat to wymysł szatana?

haha jasne mam nadzieję że Rafał przerośnie mnie w ilościach postów pisanych nie lubię być liderem a pisze bardzo rzeczowo mi przynajmniej odpowiada punkt  jego  widzenia który prezentuje w sprawach tu poruszanych i mam nadzieję że wielokrotnie będę miał okazję czytać co pisze i zastanowić się co przekazuje Niekoniecznie się muszę zgadzać z tym co będzie pisał jeśli coś mnie nie będzie pasować ja innaczej będę myślał napiszę o tym więc Rafale pisz bo widzę że Kobiety na tym forum zaczynają przodować tylu tu nas factów a nie możemy stery w nasze ręce wziąść  haha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkasa Azja noclegi Wałcz