Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-05-06 16:13:04

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: przekroczenie granicy

Olanko ! Bylaś zaskoczona swoją reakcją bo tak na prawdę do końca nie znamy sami siebie.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#17 2007-05-19 02:16:45

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: przekroczenie granicy

Jasne i pewno do końca nigdy siebie nie poznamy a co tu dopiero mówiąc o kimś innym Czat również jakąś cegiełkę dorzuca w tym poznawaniu siebie i myślę że dobrze im bardziej znamy siebie tym bardziej rozumiemy innych

Offline

 

#18 2007-05-19 22:29:53

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: przekroczenie granicy

Moze ja tez posiedze do tak poznej pory aby dochodzic do tak budujacych wnioskow.IM BARDZIEJ ZNAMY SIEBIE TYM BARDZIEJ ROZUMIEMY INNYCH.Brawo! like zgadzam sie z Toba w tej kwestii.Tylko dlaczego ludzie zamiast poznawac siebie bardziej interesuja sie innymi.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#19 2007-05-21 17:15:04

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: przekroczenie granicy

Dlaczego nie wiem jak inni ale ja interesując się innymi również poznaję siebie bo często tak jest że  poprzez rozmowę z kimś odkrywam  coś w sobie o czym nie miałem pojęcia wcześniej.Więc interesuję się Kobietami ale ale żeby nie było że tylko dlatego że chcę poznać siebie wyłącznie haha Jestem facet i to zrozumiałe jest że wzbudzają we mnie zainteresowanie z takich czy innych względów Nie bedę wymieniał jakie rodzaje tego zainteresowania one we mnie wzbudzają bo tak różne ono jest Dawno juz ktoś mi powiedział że wchodzę tu aby poznać siebie hmmm i gdy to zrobię zrezygnuję z neta jednak po cichu mam nadzieję że to poznawanie będzie długo trwało bo cholercia lubię sobie pogadać haha

Offline

 

#20 2007-05-22 16:38:50

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: przekroczenie granicy

Chyba zle sie wyrazilam mowiac ,ze ludzie interesuja sie innymi zamiast poznawac siebie.Chodzilo mi raczej o tak zwane wscibstwo,wtykanie nosa w nie swoje sprawy.Takie sklonnosci maja ludzie ,ktorzy sami sie niczym nie interesuja i nie maja ni c do zaoferowania.A fakt, ze ty Like interesujesz sie  kobietami swiadczy (tak mi sie wydaje)o tym ze poszukujesz tej jednej ,jedynej,ktora sprawi ze inne kobiety przestana Cie zajmowac.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło bn Wytrzymałe meble ogrodowe na taras