Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-04-24 20:28:18

tomek1214

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 10
Punktów :   

spacer

Zaczne moze od tego ze sam niewim czy ktos bedze chciał to czytać  choć moja miła koleżanka napewno i dlaniej to piszę . Wstałem rano troszkę byłem zaspany choć odrazu pobudziła mnie do dzałaniamyśl o spedzeniu dziśejszego dnia na wedkowaniu a słoneczko kture wstawało było tak cudowne i cieplutkie ze tylko
potwierdzało ze spacer z wędką w ręku bedze najcudowniejszym spedzeniem dzisejszego popołudnia
W stawiłem wodę na herbate i poprosiłem swą cudowną Babcię o smaczne sniadanko na kture zjadłem bułke z powidłami i wypiłem ciepłe kakało  ubrałem się spakowałem potrzebne żeczy i wyszłem na rybki ogrodem w duł  schodzać coraz niżej woska scieszką spotkałem somśada mojej babci ktury był z psem na spaceże
Marek jest dość intrygojuącą osobą dość orginalna a tematy jakie porusza ...... potrafia spowodować  ból
głowy a nieraz smiech ktury potrafi wprowadzić w bardzo dobry nastrój .
Ale przejdzmy do sedna wyprawy postanowiłem pożegnać się z nim i zejść nad rzekę cudowna i dziką kturą kocham i szanuje i bardzo sie ciesze jak moge spedzać wolne chwile nad nia i obcowac z tamtejszą Fałna i Florą  Mijając dorodne Grusze i wspaniałe Jabłonie 2 Piękne 60 letnie lipy bzy  znalazłem się nad Wartą
    Słonko mocno grzało a letni wietrzyk muskał moje ciało było wrecz obłednie wspaniale ......................

Offline

 

#2 2007-04-25 10:48:39

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: spacer

Ja przeczytałem. Aż sie chce powędkowac! tylko mnie dwa słowa denerwują: "ktury" i "spaceże". z ortografi to ty asem nie jestes

Offline

 

#3 2007-04-25 14:14:24

tomek1214

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: spacer

Nie we wszystkim można być dobrym

Offline

 

#4 2007-04-25 16:48:55

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: spacer

Peace daj se siana haha a co Ty na to  czytaj  może zrozumiesz  -------- Nie młgoem urzyiweć,że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam.Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! ------ i dalej dalej w tym klimacie a na koniec Pace ----No cóż,ja zwasze małelyśem,że ogrifrtoaa jset wnżaa. --------- i co Peace haha dla Ciebie ona ważniejsza nad wszystko wertuj słowniki mój drogi bo problem masz Ty nie Tomek który tak napisał .A może coś wymyślisz bardziej skąplikowany wyraz do napisania poprawnie ortograficznie hmm zapisałbyś się w historii zapewne myśl nad takim to by była dla Ciebie gradka gdybyś każdego mógł strofować z powodu błędów haha Czytaj i myśl co rozmówca chce przekazać nic więcej no chyba że nie potrafisz bo uwagę Twą zajmują bardziej błędy niż treść myśl kogoś

Offline

 

#5 2007-04-25 17:32:29

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: spacer

musisz juz mnie denerwowac nie masz lepszego zajecia? masz charakter! i naucz sie pisac!!!

Ostatnio edytowany przez Peace (2007-04-25 17:35:18)

Offline

 

#6 2007-04-25 18:40:32

tomek1214

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: spacer

...................... .............po chwili błogiej ciszy w głowie przyszedł moment zastanowienia w którym kierunku się udać
miałem do wyboru 4 możliwości w duł lub górę rzeki po jednej lub 2 stronie rzeki .
Postanowiłem iść w kierunku łączenia się 2 rzek Warty i Prosny około 7 km ode mnie
Idąc wzdłuż rzeki doszedłem do mostu po którym musiałem przejść na 2 stronę rzeki podchodząc pod strome podejście mostu będąc na samym szczycie ujrzałem pędzących  kolaży ścigających się .Po ponownej chwili
odpoczynku i przejeżdże kolaży udałem się w kierunku swego dzisiejszego krańca podróży
Słonko niemiłosiernie grzało a ja zapomniałem najważniejszej rzeczy jakiegoś chłodnego napoju wody czego kolwiek ( mokrego)  aby zabić pragnienie na spieczonych ustach ale niestety było to niemożliwe do zrealizowania chyba ze się wrócę i pójdę do domku , ale to byłby mój koniec spaceru .
Postanowiłem kontynuować wyprawę nawet przy doskwierającym pragnieniu .
Mijając kolejne oczka miejsca moim oczom pokazał się majestatyczny Klasztor który stoi na skarpie nad rzeka  a obok niego zamek równie okazały i wyglądającym pięknie w promieniach południowego słonka
Mijając stada łabędzi napotkanych wędkarzy i wielkie dorodne drzewa ścięte przez bobry powoli zacząłem się zbliżać do kresu mej wędrówki i do ciekawych miejsc do wędkowania
I w tym Momocie zauważyłem że mogę napotkać na przeszkody związane z wysokim jeszcze stanem wody w Warcie  choć mając na sobie wysokie kalosze wodery byłem pewien ze ten niedługi kawałek podmokłej łąki uda mi się bez problemu przejść i za kilkaset metrów będzie ok .
Weszłem ostrożnie do wody i zacząłem iść ku suchemu lądowi wody miałem do kolana to przekonało mnie ze Bedze  ok
Jednagrze w pewnym monecie łąką  po której szlem okazała się bardzo grząską i po pewnym momencie
zacząłem się zapadać nie bardzo ale nie mogłem się ruszyć   patrzę w około i niema wokół mnie żywej duszy zresztą jakieś 4 km nikogo po drodze nie mijałem już  ..........................

Offline

 

#7 2007-04-25 20:13:59

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: spacer

Tomku...śmię twierdzi,ze Twoje opisy przyrody konkurują z najbardziej wykwintnymi ..hm...miło ,że jestes tutaj..


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#8 2007-04-26 10:59:08

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: spacer

tak Tomek wędkowanie wspaniała sprawa co prawda nie miałem okazji wędkować na rzece jedynie nad jeziorami jednak  tam również jest kontakt z przyrodą i haha również można zapaść się po pas gdy w grząskie miejsce się wejdzie w poszukiwaniu dobrego miejsca na łowienie. A spławik tańczący na wodzie hmm lepsze to niż najbardziej sensacyjny film daje popalić napewno znasz to uczucie gdy ciśnienie rośnie i myśl teraz zacinać ? a może poczekać ? i  różnie bywa haha czasem radość z dorodnej ryby a czasem trzęsące się ręce próbujące zawiązać haczyk bo tamten zerwała taaaaakaaaa ryba haha.

Offline

 

#9 2007-04-26 16:51:49

tomek1214

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: spacer

.........W tym Momocie troszkę zacząłem się zastanawiać aby potrzebnie wchodziłem do tej wody i próbowałem przechodzić przez nieznana mi bliżej łąkę zalaną letnim wezbraniem wód Warty
Obejrzałem się za siebie i spostrzegłem że uszyłem już dość długi kawałek po tej łące i że za bardzo nie mam jak z niej teraz wyjść i za czołem odczuwać że nie mogę się już  ruszyć moje stopy ugrzęzły w jakimś błocie trawach trudno to opisać ale w tym Momocie wiedziałem ze będę miał problem z wydostaniem się z tej sytuacji
A juz na pewno nie pozostanie nadal suchy a pogoda zaczęła się zmieniać i szalał zimny dość mocny wiaterek
Po chwili zastanowienia odrzuciłem kij na bok zęby mi nie przeszkadzał i próbując zdjąć z pleców plecak straciłem równowagę i skończyło się to przymusową kąpielą
No cóż mogłem się tego i nawet się spodziewałem na szczęście plecaka nie zamoczyłem miałem tam aparat i telefon choć wywracając się straciłem kilka przynęt spinningowych co troszkę mnie to zdenerwowało
Ale jak to u mnie trwało to chwile i praktycznie w tym samym Mo męcie wrócił na moją twarz uśmiech i postanowiłem w końcu wydostać się z tej nie komfortowej sytuacji .
Postanowiłem na początek wysunąć nóżki z woderów a pużniej spróbować je wyciągnąć osobno po kilku próbach byłem już wolny choć moje buty nadał znajdowały się w torfowisku i wbrew początkowym myślą nie mogłem ich wydostać
Jednak po jakiejś dłuższej chwili moja misja skończyła się powodzeniem i po około 20 min siedziałem zmoczony na łące i zastanawiałem się jak tu najkrótsza drogą dojść do domu
Postanowiłem iść walem przeciw powodziowym  który doprowadzi mnie niedaleko do domku .
Choć nie tak do końca do domku  bo dochodząc do drogi czekało mnie Jeszce jakieś 3 km do domku było mi zimno i czułem się zmęczony choć humor mi dopisywał postanowiłem zadzwonić do Mamy żeby czekała na mnie w samochodzie na początku asfaltowej grogi .
Rozmowa była dość burzliwa zdenerwowałem Mamę i przestraszyłem tym zajściem .
Cieszę się mamo że przyjechałaś i bardzo ci dziękuję .
Cieszę się ta grze że udało mi się spędzić miło dzień

Offline

 

#10 2007-04-26 17:34:51

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: spacer

Twoje hobby,czyli wędkarstwo pochłonęło Cię bez reszty ,ale to dobrze ponieważ człowiek powinien miec coś "swojego".
Czekamy  na dalsze relacje z połowów....

Offline

 

#11 2007-04-26 17:38:11

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: spacer

Ech Ci wędkarze!!!Macie wyobraźnię.Pisz Tomku ,chętnie Cię czytamy.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#12 2007-04-26 21:37:36

atos

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: spacer

peace ortografii, a nie ortografi. 2 i, powtórz: DWA I. pozdrawiam, bywajcie

Offline

 

#13 2007-04-26 21:58:22

Krzychu

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: spacer

Będziecie się tu kłócic o ortografię.Ja pżecerz bardzo dobże ómiem ortografie.


http://www.netoy.jp/images/category/22_banner_off.jpg
Cześc!Jestem asystentem admina.Raczej nie siedzę na tych czatach ale pomagam adminowi:Reni! ::METALLICA::

Offline

 

#14 2007-04-27 19:41:38

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: spacer

Jasne Krzychu lepiej muzy fajnej posłuchać niż wertować słowniki poprawnej pisowni haha A Metallica super lubię te klimaty choć czas za niedługo laską mi się podpierać haha

Offline

 

#15 2007-04-27 21:03:12

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: spacer

ja nie wertuje slownikow ja jakos sam wiem jak sie pisze Poza tym oprocz metalu jeszcze blues

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkasa Azja noclegi Wałcz