Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-08-03 00:29:40

joseffo

Nowy Czatuś 1\13

2139690
Skąd: Kiel / BRD
Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

Czy przewaga ludzi samotnych, opuszczonych, szukajacych drugiego czlowieka w sieci mowi o tym, ze grupa tych ludzi widzi zapomnienie i ucieczke od szarego, codziennego zycia? Moze to dziwne, ale mysle, ze tak jest. Jezeli macie jakies inne lub to samo zdanie na ten temat to czekam na wasze komentarze.

Offline

 

#2 2007-08-03 08:34:46

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

To ,ze ludzie samotni ,opuszczeni szukaja drugiego czlowieka w sieci nie jest dziwne ,jest to zupelnie normalne i nie jest to ucieczka od szarego ,codziennego  zycia . Dziwne jest, kiedy osoby ktore maja ustabilizowane zycie rodzinne ,sa w miare szczesliwe w zwiazkach spedzaja przed komputerem zbyt wiele czasu. Czego one tu szukaja ?Jesli poczytasz wczesniejsze wypowiedzi to moze znajdziesz odpowiedz. Ja do tej pory nie umiem znalezc sensownego wytlumaczenia.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#3 2007-08-03 16:33:21

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

Hmm...masz racje olandko....na to chyba nie ma wytlumaczenia...a moze mimo wszystko czujemy/cie sie samotni w tych naszych/waszych zwiazkach? Moze czegos w nich brak, choc na pozor wydaje sie, ze wszystko jest ok?To raczej pytanie retoryczne....i chyba tu tkwi sedno sprawy...

Ostatnio edytowany przez Niobe (2007-08-03 16:34:29)

Offline

 

#4 2007-08-04 18:39:15

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

To dlaczego tutaj wchodzimy jest bardzo zagadkowe.Wydaje mi sie ,że są ludzie bardziej i mniej podatni na takie kontakty netowe.Ja nie jestem ani samotna,ani opuszczona ,ani nie szukam nikogo wobec tego dlaczego tu jestem? Forum ,a czat to chyba jednak coś innego. Na czacie ludzie szukają ,tutaj- wyrażamy swoje opinie ,poznajemy "wnętrza" ludzi ,którzy są w sumie anonimowi.
Uważam,że wszystkie Wasze wypowiedzi są czymś bardzo wartościowym zarówno dla mnie jak i dla innych.
Czat to często drugi nasz świat ,który uzależnia więc korzystajmy z tej formy przekazu z dystansem . Powiem też jednak coś bardziej pozytywnego na temat czatu:można tam poznac takie "perełki" jak na przykład Olandka nio i Ja -hi,hi . (zdarza się,zdarza)....ale nie szukajcie bo na najbliższe tysiąclecie limit wyczerpany.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#5 2007-08-11 20:25:51

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

W koncu ktos sie na mnie poznal i docenil haha.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#6 2007-08-12 13:51:23

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

Powiedziałam tylko szczerze to co myślę .Nie często spotyka się takich ludzi jak Ty.Pozdrówka.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#7 2007-08-14 16:36:14

pablocom

Super Czatuś 4\13

3661595
Skąd: dyslokacja
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 51
WWW

Re: Czy internet jest ucieczka od samotnosci ?

...internet bywa  ucieczką ( dla mnie )- wg MNIAAAA pojęcie  internet ma kilka płaszczyzn - wolność od kolejek w Banku , możliwość rozmowy z kim zechce, możliwość wyrażenia opini i oczywiście - poznawanie . Ze  stadka setek ludzi po latach i jako Bran zodiakalny i realny pozostawiłem Bazę niewielu ludzi do tzw  rozmów  ważnych i poufnych. Mineła wiara w ludzką prawdę i szczerość , są Oni i JA i nasze tematy ( nowinki Linux i oczywiście dzieje rodu ludzkiego z dni minionych). Czaaaat- hmm następna  dyscyplina  netowa- wygodny  sposób odprężenia  od realii polskiej  rzeczywistości- dobieranie odpowiedniej  twarzy , potem mimiki nastepnie  tematyka ..., XXX już nie bawi , ile można słuchać  ON mnie nie szanuje ITD... Tak oto po latach , sieeemmmm trafia  na forum Czatusia i milusio , sprawdzam komu podniesie się ciśnienie jak napisze coś dooosłownie itd- w sumie to też rodzaj  odpręzenia  zabawy ( za co z góry sorry)- ufff  ale  walłem  BIOgrafologie-hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkasa Azja noclegi Wałcz