Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-05-22 03:31:42

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Prawda jest taka,że nikt-absolutnie nikt-nie jest w stanie przeżyć życia za nas;nikt nie odczuje za nas bólu,który życie napewno przyniesie.Cena,którą musimy zapłacić za rozwijanie się, jesta zawsze tuż przed nosem;a nasza praktyka nie będzie prawdziwa, dopóki nie uświadomimy sobie,że nie jesteśmy gotowi zapłacić żadnej ceny.Niestety,tak dlugo,jak długo przed tym uciekamy,odcinamy się od cudu,jakim jest życie i jakim my sami jesteśmy.Próbujemy trzymać się ludzi,którzy naszym zdaniem potrafią złagodzić nasz ból.Próbujemy ich zdominować,zatrzymać przy sobie,sztuczkami nakłonić ich do zajmowania się naszym cierpieniem.A tu proszę-życie nie ma darmowych lunchów,nic w prezencie.Drogocenny klejnot nigdy nie jest za darmo.Musimy na niego zasłużyć systematyczną niezłomną praktyką.
Musimy pracować na niego bezustannie,nie tylko podczas duchowych wzlotów naszego życia.Sposób,w jaki dotrzymujemy zaobowiązań wobec innych,jak innym służymy,czy staramy się zachować uwagę, to elementy niezbędne w każdym momencie życia -to zapłata za klejnot.
hmm cytać z książki 365 Razy Zen daje do myślenia jak wiele literek tam zawartych a teraz spać uciekać a nie dyrdymałki pisać haha ale nim się położę zerknę na Świt dzień nowy się budzi niech Wam przyniesie dużo radości Czatusie

Offline

 

#17 2007-05-22 16:44:19

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Like -jestem pod wrazeniem .I tyle musze przemyslec .,Ale mi zadales klina .


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#18 2007-05-22 18:09:58

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

jasne klina haha to pomyśl o tym ------Nie dbaj o to, co ludzie powiedza”.
Zrozumialem, jak bardzo przejmowalem sie tym, co inni o mnie pomysla. Zdalem sobie sprawe, jak czasami szedlem na kompromis, zeby zadowolic innych lub zrobic dobre wrazenie i jak wiele energii na to tracilem. Nie przejmuj sie tym. Nagle zycie stalo sie o wiele prostsze. Troszcz sie o ludzi, ale nie dbaj o to, co o tobie mysla.
To
Relacja umierajacego
David. Perth, Australia
już nie żyje

Offline

 

#19 2007-05-23 17:23:36

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Dzięki tej relacji chyba uzmysłowiłam sobie ,że czasem przejmujemy się zbytnio sprawami,które nie są tego warte. Jednak wydaje mi się ,że to zależy od charakteru człowieka i nie jest tak łatwo z dnia na dzień powiedziec sobie: "Od jutra nie przejmuję się niczym". Moja wrażliwośc (rybka,znak zodiaku) utrudnia mi to..hm...ale pomyślę nad tym .


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#20 2007-05-23 18:38:38

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

o Renia to to nie że nie przejmujemy się niczym nie o to chodzi myślę że coś innego ten człowiek chciał przekazać Ja myślę że gros czasu poświęcamy myśląc co inni o nas myślą i staramy  się aby te osoby myślały o nas dobrze Czasem hmm robimy coś wbrew sobie aby inni nas pozytywnie postrzegali Starajmy się nie dbać o to bądżmy wrażliwi życzliwi i pozbądżmy się myśli co inni o nas pomyślą bądżmy sobą i nawet mając wszystkie dodatnie cechy i tak wielu o nas będzie myślało żle a teraz wprowadzam w życie to i staram się nie myśleć co o mnie myślicie haha

Offline

 

#21 2007-05-24 10:47:01

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

""'Drogocenny klejnot nigdy nie jest za darmo.Musimy na niego zasłużyć systematyczną niezłomną praktyką."" Niech to zdanie stanie sie mottem i motywem przewodnim naszego pokickanego życia.Wyznaczajmy sobie cele i dazmy do nich,nie krzywdzac nikogo po drodze.Badzmy godnymi zaufania i nie rzucajmy slow na wiatr,badzmy dla siebie zyczliwsi ,moze i swiat stanie sie wtedy odrobine lepszy.
Sorry, chyba sie nie wyspalam ,stad ten belkot.Juz nigdy nie bede poswiecac nocy na ....


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#22 2007-05-25 15:22:34

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

no tak Starajmy się choć bo nie zawsze nam się to będzie udawać z tych czy innych względów.Nie raz będziemy na siebie żli że przecież mogliśmy innaczej lepiej.to najczęściej do nas dociera po fakcie gdy już tego nie można zmienić ale starajmy się jeśli to możliwe  naprawić to co uważmy za naszą wpadkę

Offline

 

#23 2007-05-27 13:58:34

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Olandko! To co piszesz jest piękne,ale nie zawsze realnie łatwe do zrealizowania. Nie wszyscy ludzie potrafią takimi byc,ale..starajmy się ....staranie już jest jakimś krokiem.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#24 2007-05-28 16:07:25

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Skrzywdzeni ludzie zazwyczaj oddaja to  co ich pokonalo,staja sie niezyczliwi ,zaczynaja moralizowac.Nie unikniemy ich w naszym codziennym zyciu ale czy musimy ich tolerowac .Ignor i tyle.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#25 2007-06-14 19:16:58

pablocom

Super Czatuś 4\13

3661595
Skąd: dyslokacja
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 51
WWW

Re: Idealna kobieta wirtual.

idealna  jest KAŚKA BUJAKIEWICZ w/g mnie  -  taki fajny szałaput  z temperamentem , czy jak to się tam  zwie....hehe

Offline

 

#26 2007-06-14 20:12:57

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

tylko ten jej glupawy smiech-porazka


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#27 2007-06-14 22:57:42

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

hmm czytam i nie wierzę że to od Ciebie te literki wyszły pablocom pisałeś je pijany czy o dupę rozbić Twe słowa że nie oceniasz ludzi? haha co masz do Kobiety ? jak jej tam nie znam nawet Jednak Cię boli więc co ? o kurcza facet czujesz się niedoceniony zrób taką karierę jak Bujakiewicz hmm nie wierzę jednak ja oceniam Ciebie jesteś cienki bolek i proszę skącz z tą reklamą stron facet ja nie myślę tam wcale wchodzic masz coś z tego ? haha A Olandka dopisuje hmm śmiech się nie podoba kogoś? no no bardzo się jest zawistnym skączcie z tym macie kompleksy? pewno tej Kaśce się udało więcej niż Wam i to Was boli? oj ludziska

Offline

 

#28 2007-06-15 08:02:00

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

like-znowu gorszy dzien masz,skonczyles z komplementami,zaczynasz kasac,zdecyduj sie jaka opcje wybierasz,nie dajesz prawa do oceny,nie bede oceniac na forum,zachowam to dla siebie,
wydaje mi   sie,ze to Ty masz kompleksy i nie umiesz sobie  z tym poradzic
kariera Bujakiewicz-haha,jesli jest sie osoba popularna to do czegos zobowiazuje,nie tylko do glupawego chichotu


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#29 2007-06-15 15:32:03

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Troszkę luzu proponuję...humorku,uśmiechu i wiary w siebie...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#30 2007-06-15 18:20:39

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Idealna kobieta wirtual.

Już wiem jaką Olandko nic tu po mnie bawcie się dobrze powodzenia życzę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl