Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#16 2007-05-05 20:00:04

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

oj bredzisz like,bredzisz.taki tekst mogla wypowiedziec tylko kobieta ,ktora nie ma zielonego pojecia co to orgazm,ja na szczescie do nich nie naleze a moj maz zapewnia mi jedno i drugie.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#17 2007-05-05 20:54:46

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

hmm to po co ten cytat pisalaś? myslalem że sie z nim zgadzasz tylko tyle Baw sie dobrze Olandko nie mowię już gdzie haha

Offline

 

#18 2007-05-05 23:32:53

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

witajcie serdecznie....no cóż..pod moją nieobecnośc ładne rzeczy sie tu dzieją....hi,hi
a tak  serio to wróciłam i jestem bardzo happy...jutro sie odezwę bo jestem skonana...pozdrówka dla wszystkich..papapapapapapapapapapa


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#19 2007-05-07 11:01:09

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

like,zacytowalam ten fragment dlatego ze jest kontrowersyjny i chcialam sprowokowac chociazby ciebie do napisania swojego zdania .idealnie jest gdy partner zapewnia w zwiazku nie tylko satysfakcje w łozku ale i te finansowa ale niektorym paniom i to nie wystarcza.ha ha ha


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#20 2007-05-07 19:59:41

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Rozumiem Olandko tak niektórym Panią to nie wystarcza hmmm myślę że to się zdarza najczęściej gdy związek trwa długo czegoś zaczyna brakować powszednieje to wszystko i staje się mniej atrakcyjne wręcz monotonne.Nie oceniam nikogo każdy ma swoje życie i żyje tak jak uważa za stosowne więc jeśi są panie którym to nie wystarcza ok zresztą Panowie również nie są gorsi mają co mają a jednak wybierają coś co pewno nie jest ukladne haha

Offline

 

#21 2007-05-07 21:32:47

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

A może to nasza wina kobiety,że  mężowie tutaj siadają ?( mój nie siedzi-hi,hi).Kupcie sobie jakieś fajne fatałaszki i oderwijcie faceta od kompa...i uwierzcie ,że da się to zrobic...Wtedy nie będzie monotonnie....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#22 2007-05-07 22:06:29

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

A może Reniu lepiej by było aby siadał na kąpie jednak? Miałabyś go na oku haha Co ja mówię Ty wiesz jaki Was związek jest i co potrzeba aby był wspaniały i satysfakcjonował obydwie strony a fatałaszki haha jestem za jednak jesteśmy zatwardziałymi wzrokowcami i jakiś element ubioru nie koniecznie dziennego bardzo może zbliżyć i rozbudzić nas facetów haha

Offline

 

#23 2007-05-07 22:37:58

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

kujcie, ale sie tu rozmowa rozwinela, no, no....a co do kompa, to tak, mozna i tak, ale koniecznie ladny fatalaszek:)uuupss, o czym ja mowie, chyba musze isc spac, pa wsiem:)

Offline

 

#24 2007-05-08 03:31:05

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Ty Niobe to masz fajnie poporstu sobie powiesz idę sobie spać i idziesz a ja hmm w okowach nałogu czatowania niestety nadal jestem i gadam słucham gadam słucham i tak w kółko macieja haha Ile razy ja sobie mówiłem od dziś koniec z czatem nie wchodzę tam a jesli już to nie będę rozmawiał co najwyżej Kobiety na kamerkach sobie obejrzę ale gdzie tam zawsze cos mnie skusi aby zacząć pisać nie wiem dlaczego czy to  wielka ciekawość Kobiety która siedzi po drugiej stronie monitora? hmmm nie mam pojecia Jak  do tego dojdę z pewnością Wam to powiem a na razie muszę podobnie jak Niobe iść spać bo trochę  zmęczony jestem i  nie czuję się na siłych  aby cokolwiek jeszcze teraz pisać Ciut się wypisałem dzisiaj  haha Fajnego poranka Wam życzę mój z pewnością zacznie się póżno bo będę smacznie spał a Wy przywitajcie ranek z radosnymi buziami i  miejcie je przez cały dzień tego Wam Wszystkim Życzę

Offline

 

#25 2007-05-08 08:07:37

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

like Ty nocny czatusiu,kiedy ty spisz?I co Twoja zona na to twoje siedzenie przy kompie? Mój na szczęscie nie zalapal bakcyla chociaz wczoraj kupil sobie laptopai oswiadczyl ze nikomu nie pozwoli go tknac.Mam nadzieje ze bedzie mu sluzyl tylko do zarabiania kasy na nasz przyszly dom.Marze o domu z kominem ,na ktorym beda siadaly bociany.Zazdroszczę Ci Reniu(uwazaj na bocianki).


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#26 2007-05-08 09:09:58

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Jestem gadzina wytrzymała Olandko więc często mało śpię  haha a dzisiaj z rana wprowadziła mnie w dobry nastrój piosenka  Elektrycznych gitar oto jej słowa

byłem w Ryjo  byłem w Bajo
miałem bilet na Hawajo
byłem na wsi  byłem w mieście
byłem nawet w Budapeszcie

wszystko chuj  o ja wam mówię wszystko chuj
może czasem trochę mniejszy  ale potem jeszcze większy


byłem w wojsku i w szpitalu
w pierdlu i na kupie szmalu
byłem w górach i na plaży
i żonaty cztery razy

wszystko chuj  o ja wam mówię wszystko chuj
może czasem trochę mniejszy  ale potem jeszcze większy


byłem w szkole  byłem w pracy
miałem całe lub na raty
przychodzili po mnie z rana
potem  noga  dupa  brama

wszystko chuj  o ja wam mówię wszystko chuj
może czasem trochę mniejszy  ale potem jeszcze większy

haha Miłego dnia Wszystkim życzę

Ostatnio edytowany przez like63 (2007-05-08 09:12:35)

Offline

 

#27 2007-05-08 09:20:46

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

no ja bylam tylko w Budapeszcie.a ten refren jest czesciowo wypikowany.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#28 2007-05-08 12:08:54

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Like ma swoją piosenkę, Olandka była w Budapeszcie a ja mam tylko te bocianki na dachu.....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#29 2007-05-08 16:28:47

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Oj likosku:) !- martwisz mnie..nie za pozno to chodzisz spac.Nio tak..jesli chodzi o net, to musze powiedziec, ze az tak mnie nie wciagnelo, wsio w normie, czasem kiedy mam wakacje pozwalam sobie na dluzej, ale nie jest to nalogiem...a ty bidulku...oj, biedny ty biedny:)Mam nadzieje, ze sie z tego otrzasniesz kiedy spotkasz na tyle interesujace kobiety jak my tu wsie obecne i to takie kobietki, ktore ci wystarcza.... a jak skonczysz rozmowki , pojdziesz grzecznie spac...nio tak, ale kto tu jest grzeczny:)?!Co do piosenki, to jest superasna!!!Nie dziwie sie, ze wprawila cie w dobry nastroj:)A ty Reniu ciesz sie, ze masz te bocianki, bo to podobno szczescie, jesli pilnuja domu.....

Offline

 

#30 2007-05-09 01:00:44

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty, teksty piosenek.....

Tak otrząsnę się wiem to napewno ale kiedy się to stanie nie wiem kiedy wystarczą mi rozmowy wyłącznie z osobami które już trochę choć znam również nie wiem Wiesz Niobe czego się boję?że stanę się takim rzemieślnikiem od rozmów będę rozmawiał a jednak te godziny uplywające na rozmowie zaczną mi się dłużyc tak jak to czasem w pracy bywa Dzisaj idę wcześnie spać nie mam ochoty już na czat więc ciut sie wyśpię  haha a jutro zobaczymy co dzień przyniesie mam nadzieję że same dobre rzeczy czego Wam wszystkim życzę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl