Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-04-24 17:16:43

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Żonaci na czacie....

Dziś kolega w pracy powiedział:"Wiesz?Poznałem fajną laskę na czacie.W sumie to tylko zabawa. Wiesz przecież ,że kocham moja Halinkę i nigdy bym jej nie zdradził"spróbuj.."
I tak zaczęła sie Twoja przygoda z czatem. Jestem żonaty pamiętam o tym,jestem żonaty pamiętam o tym..,ale czy na pewno?


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-04-25 10:45:59

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Cytuje "I tak zaczęła sie Twoja przygoda z czatem". Jaka tam przygoda? Czat nie jest czymś dobrym i jestem o tym przekonany. A na pewno nie jest przygodą, tam tylko poznajesz ludzi, tylko ze nie wiem jacy sa na prawde!

Offline

 

#3 2007-04-25 16:57:18

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

hmm cytuję tam -- Tam tylko poznajesz ludzi------- a może Peace aż poznajesz a w realu tych co poznajesz to już wiesz napewno jacy są haha no gratuluję

Offline

 

#4 2007-04-25 17:30:44

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

nie ale wiem o niech o wiele wiecej niz z jakiegos czatu

Offline

 

#5 2007-04-25 20:02:06

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Czasem dowiadujesz sie o nich wielu ciekawych rzeczy.A może oni są po prostu samotni?czegoś im  brakuje? Nie ma złych ludzi,są złe czasy......i to one wykreowały nas na zmaterializowanych dupków. Nie dajmy się....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#6 2007-04-26 10:38:16

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Dupkiem to może i  ja jestem ale napewno nie zmaterializowanym haha a co do czasów hmm myślę że złych  nie ma sami je sobie tworzymy mamy wybory i postrzegamy życie i otaczającą nasz rzeczywistość jak chcemy.Jest wiosna mnóstwo Kobiet na czacie w realu więc nie są złe czasy haha Peace hmmm ja odnoszę wrażenie może się mylę że z czatu tak naprawdę  dowiesz się jak różne i jakie naprawdę są Kobiety w realu o nich dowiesz się o nich tak niewiele.Myślę że mało Kobiet  jest odkrywających siebie w realu  tak jak to ma miejsce na czacie hmm czy są takie?Może wydaje Ci się że wiesz czasem będąc z osobą lata nie masz pojęcia o jej marzeniach pragnieniach ona to mówi na czacie w realu nie mówi tego z różnych powodów ,aby kogoś nie zranić ,myśli że to i tak to nic nie zmieni i z wielu wielu innych powodów.Czat rozmowy czasami tak pomagają zwierzenia ,filtr,i słowa kóre nie słyszą w realu a sprawiają że poprawia im się chumor i sprawiają że stają się uśmiechnięte choć przez moment hmm . To tyle jak na razie haha

Peace chłopie nie chcę Cię denerwować no coś Ty? jeśli poczułeś się urażony przepraszam proszę piwko na zgodę haha.A co do pisania hmm nigdy nie lubiałem szkoły z każdej mnie wywalali i może dlatego mam problemy z nim ale mam to w nosie.Piszę tak jak umię a Ty znów oceniasz odrzuć to może Ty jakiś nauczyciel jesteś ? haha Miłego dnia Peace hmm pamiętam ten symbol super czasy każdy był dla nas bliskim bez względu na to jak wyglądał jak pisał liczyła się pacyfa i kontakt z drugim człowiekiem Miłego dnia Peace Ci życzę

Ostatnio edytowany przez like63 (2007-04-26 11:13:20)

Offline

 

#7 2007-04-26 11:22:03

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Muszę znów wtrącic  swój ciekawski nosek i ustosunkowac sie do Twojej wypowiedzi like. Jak najbardziej masz rację i uważam,ze jeśli tak do tego podchodzisz to super sprawa,ale..uważaj bo kobiety ,które potrzebują zwierzeń, uśmiechu i otuchy   mogą zbyt szybko przyzwyczaic sie do Ciebie ,a to jest już w pewnym sensie dla żonatego faceta  trochę niebezpieczne...
Co zrobisz gdy pewnego dnia ona powie Ci że nie może już życ bez Twoich słów? Zmienisz po prostu nick ? Czy to będzie w porządku? Przecież tak na prawdę ty nie chcesz zmieniac swojego życia , czat traktujesz jako zabawę, ale osoba siedząca po drugiej stronie może traktowac go serio...Pomyśl o tym,,,,,,,


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#8 2007-04-26 13:56:25

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

spoko ja zawsze bylem za droga dyplomacji nie przemocy

Offline

 

#9 2007-04-27 03:28:15

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

hmm Reniu owszem czat również jest zabawą i by było super gdyby nią tylko był.Niestety nie zawsze jedyne literki które piszemy to  haha.Jest miejscem gdzie wiele Kobiet chce być wysłuchanymi i również miejscem gdzie wiele Kobiet chce się dowartościować bo straciły wiarę że są atrakcyjne i że mogą jeszcze wzbudzać zainteresowanie mężczyzn.Ja staram się je słuchać i mówić im to co chcą usłyszeć bo która z Kobiet nie chce być adorowana hmmm.Jeśli choć przez moment poczują w czasie rozmowy ze mną że są takie jakie chciałałyby być  i poprawi im to nastrój to myślę że to nie jest złe bo tak naprawdę myślę że nie ma nie atrakcyjnych Kobiet w każdej jest coś coś co może bardzo zaintrygować i spowodować szybsze bicie serca.Tak nie można jednak rozmawiać długo z każdą  Kobietą masz rację . Ale może o tym innym razem idę spać haha bo mnie coś śpiączka bierze

Offline

 

#10 2007-04-27 14:17:41

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Like , martwię się o Ciebie...Radośc radością, ale te kobiety Cię wykończą..Piszesz z nimi prawie do rana...Oj ,to już jest działalnośc charytatywna...hi,hi,hi
Czekam na dalsze opowieści może w dziale "złamane serca?" bo pewnie niejedno złamałeś..................
                   Pozdrówka.....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#11 2007-04-29 01:53:29

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Spoko Reniu jakoś ciągnę mimo wieku haha. A serca czy złamałem ?nie wiem tego bo tak naprawdę  nigdy nie będziemy tego wiedzieć dopuki sami nie pokochamy to moje zdanie hmm

Offline

 

#12 2007-04-29 13:01:27

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Więc do dzieła -łamaczu serc......


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#13 2007-04-29 16:20:17

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Jasne wielki ze mnie łamacz  choć nie wątpię że większych i bardziej doświadczonych tu jest więcej haha to nie sztuka złamać Kobietę literkami aby coś poczuła do nas mężczyzn. Bardzo do tego teraz podchodzę ostrożnie pewno jak każda osoba staram się wzbudzić zainteresowanie swą osobą ,jednak na krótko bo tak naprawdę nie chcę ranić a niestety zdarzało mi się to gdy się zachłysnąłem czatem gdy zetknąłem się z nim po raz pierwszy  chciałem się dowiedzieć jak to jest hmmmm Ale dalej marzę a noż spotkam tą która bez reszty mną zawładnie?i to ja będę szukał prosił choć  o kilka literek kurcze chcę się wpakować pod obcas Kobiety? Głupieję na starość ale to chyba ten wiek w którym facet dostaje małpiego rozumu Przepraszam małpki są super tylko te z tymi czerwonymi tyłkami jakoś mi się nie podobają haha

Offline

 

#14 2007-04-29 18:08:13

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

A ja myślę,że chcesz po prostu coś przeżyc. Coś fascynującego i takiego hmmmmm...Życzę Ci tego tylko uważaj na skutki....hi,hi


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#15 2007-04-29 21:16:10

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Żonaci na czacie....

Jasne myślę o skutkach może za bardzo myślę bo do tej pory jest tak jak jest czyli bez skutów haha ale co przyniesie przyszłość nie wiem może tak ,, TO NAPEWNO,TAK CZY SIAK,ALE TAMTO -NIEKONIECZNIE "haha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plStegna pensjonaty świnka morska teddy chihuahua oddam