Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-04-23 20:24:36

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Wchodzisz tam pierwszy raz.Poznajesz kilku ludzi...Spośród 20 osób znajdujesz jedną z którą pisze Ci się jakoś tak inaczej.Macie wspólne tematy?A może ona jest po prostu inna?
Wracasz z pracy..musisz koniecznie powiedziec co dziś robiłeś.Znów klikacie pół dnia...
Zaczynasz zachowywac sie dziwnie.Dorosły facet a bawi sie jak dziecko.Zaczyna Cię to wciagac.
A może napiszesz mi co było dalej?

Zapraszam do dyskusji.......


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-04-24 16:00:10

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

dalej rozmowy coraz częste już nie po pracy ale również staramy się urwać choć godzinę w czasie pracy aby rozmawiać spotkać się z nią i sama świadomość że ona jest tam gdzieś w tym samym czasie poświęca czas swój na rozmowę która często tak przyziemnych spraw dotyczy sprawia wielką radość Póżniej rozmowy stają się bliższe coraz bardziej bliskie inntymne Pojawia się również uczucie zazdrości gdy widzimy jej nick na czacie myśli różne przychodzą do głowy może ja jednym z wielu jestem ma dużo czasu więc zajmuje go sobie klikaniem również z innymi i być może tak blisko inni ją również odbierają hmm a dalej haha różnie się rozwija coś skrobnę może innym razem

Offline

 

#3 2007-04-24 17:06:48

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Wciąga cię coraz bardziej.Dziś nawet złapałeś się na tym,że zapomniałeś zjeśc obiad o czasie, a koszenie ogródka przełożyłeś na jutro.Rozmawiając z nią zapominasz która godzina i odrywasz sie jakby od rzeczywistości.
Dziś pisaliście pół nocy... nie mogłeś długo zasnąc bo "kotłowały" ci się myśli  i przesuwały literki przed oczyma. Czujesz dotyk swojej żony:" kochanie dziś znów tak długo pracowałeś na kompie?". Zawstydzasz sie? Może poczucie winy? Rankiem czujesz sie jakby młodszy? Spoglądasż w lusterko:"W sumie niezły  facet ze mnie". Idziesz do pracy wracasz i....znów wchodzisz na czat...Czy to się kiedyś skończy?


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#4 2007-04-25 10:52:40

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

wszystko byłoby ok, tylko ze nie wiesz z kim piszesz. Może to by miła osoba, a może cię tylko wykorzystuje... To właśnie dlatego ja nie czatuje. Kiedyś czatowałem i wiem jak to jest, ale to że ktoś cię naprawdę lubi to w 90% tylko oszustwo i tyle mogę powiedziec.

Offline

 

#5 2007-04-25 20:05:19

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Zgadzam sie,ze spotykasz tam wielu dziwnych ludzi,charakterów,zbokoli,ale...są tez tacy jak my- tzw.normalni...
Peace!Myśl bardziej pozytywnie...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#6 2007-04-26 11:38:27

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Czat może a nie musi być oszustwem dystans tak ciężko o niego czy to na czacie czy w realu gdy go mamy nawet oszustwa nie doskwierają tak bardzo więc starajmy się o niego i wtedy również  z czatowania odniesiemy  korzyści a komuś może poprawimy  nastrój.Normalni?hmmm to ja się do nich nie zaliczam haha jestem nienormalny czasem dziwny czasem zbokol a czasem jeszcze jeszcze kimś innym.Bo w sumie jesteśmy wszystkim po trochu Normalność taka jakaś bezpłciowa Więc cieszę się że spotykam w cudzysłowiu nienormalnych ludzi na czacie dla mnie są super od nas tylko zależy czy podejmujemy rozmowę i czujemy jej klimaty gdy ona trwa.Mamy wybór możemy powiedzieć nieeee

Offline

 

#7 2007-04-27 20:13:17

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Like..zaczynam się Ciebie bac...Z Twojej wypowiedzi wynika ,że jesteś niczym kameleonik.....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#8 2007-04-27 20:58:07

Peace

Czatuś 2\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

ja po prostu jestem realistą. Ludzie wykorzystują innych, którym wydaje się że mogą im zaufa, i tak jest prawie zawsze. Musisz mie szczęście żeby znaleźc kogos normalnego.

Offline

 

#9 2007-04-28 01:45:26

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Reniu spoko  bez obaw nie musisz się mnie bać.A kamelonik hmm może Kamelon bo duży ze mnie chłop haha.Tak zmieniam się zależnie na jaką rozmówczynię trafię staram się ją zrozumieć a jak najlepiej to zrobić ? Proste słuchać ją uważnie i mówić to co ona chce usłyszeć i wtedy rozmowa toczy się wartko z pożytkiem dla obu stron haha Kobieta ma rozmówcę który ją rozumie wyslucha a ja hmm co z tego mam?No właśnie sam nie wiem.To tyczy się rozmów jednorazowych jednak przy dłuższej znajomości i częstych rozmowach  te przeobrażenia nie są możliwe.Więc tylko Kobiety z którymi dlugi czas piszę wiedzą jaki jestem naprawdę a i tak wciąż  czymś nowym je zaskakuję haha

Offline

 

#10 2007-04-28 13:15:25

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Twoja szczerośc jest bardzo imponująca...Im więcej piszesz tym bardziej zaczynam rozumiec sprawy ,które dotychczas były dla mnie tabu.
Czat dla mnie nie był zabawą i chyba nie potrafiłam traktowac go taka jak Ty...a szkoda...bo ominęłoby mnie wiele przykrości ze strony innych....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#11 2007-04-29 01:09:11

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

DYSTANS Reniu pomyśl o nim czy to tu na czacie czy w realu.Wiem ciężko o niego czasami hmm ale starajmy się go zachować  WSZYSCY Gdy nam się to udaje nie czujemy żalu złości krzywd poprostu płyniemy haha

Offline

 

#12 2007-04-29 13:17:40

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Miło "popłynąc" z kimś kto Cię nie oszukuje....a na czacie? Dziś jestem Wenus ,a jutro zastępuje mnie inna....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#13 2007-04-29 16:43:38

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

No tak ale  ja myślę że czat jest dobrym miejscem na poznawanie ludzi tutaj często pokazują swe wnętrze bez oporów są anomimowi w realu jednak mają maski które zakładają a wybór tych masek jest przeogromny.Więc w realu można być również oszukiwanym gdy ktoś założy maskę która tak bardzo nam odpowiada  wierzymy a w środku jest kimś innym Czat to tak naprawdę miejsce gdzie ludzie pokazują  nie maski a swe wnętrze to co czują chcą a po zejściu z kąpa biegiem do szafy po maskę bo przecież ja nie jestem dran zbokol ale szanowany obywatel haha

Offline

 

#14 2007-04-29 19:45:58

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Witanko:)!Czateria , tlen, gg   i inne wytwory hmmmm...mozna rzec-njanowszyszych wynalazkow...sa dobre, ale jak pisaliscie wczesniej, jesli zachowa sie dystans...Myslalam, ze go mam, ale pewnego razu...jakos wymknal mi sie spod kontroli...i..dostalam po lapakch.. Zachowalam jednak resztki zdrowego rozsadku i udalo mi się z tego wybrnąć.Po co wchodzilam na tlen czty i ine gady??? Bylo mi wtedy zle i ..coz o jakies zapomnienie nietrudno.Wirtualana milosc????- tak moze sie zdarzyc i choc nie wierzy sie w nia tak do konca to ta "magia literek”, usmieszkow, buziaczkow, rozyczek- niestety dziala na nas, kobiety.A może i na mężczyzn tez???Faceci  kiedy pisza z nami to uroczy czarusie, uwielbiam ich wtedy, ale uwaga , kobietki, nie dajmy się złapać na te magie ..to tylko net ! Kraza oni wokol nas, a my lapiemy sie na czule slowka, ktorych nie mamy od naszych partnerow.Jestesmy wtedy jak cmy..Czy w realu tez się to zdarza? Tez, tak samo często jak na czatach…A najgorsze w tym to, ze mimo, iz wiemy, ze to nie jest realane, ze mamy kogos, kto byc moze nas kiedys kochal, zagubil się w szarej rzeczywistości, to w gruncie rzeczy siadamy do kompika i …szukamy czegos, co powinnysmy miec w domu.Tylko po co? Zle nam ? Przeciez on tu jest, tuz obok, oglada film, sport,sledzi giełdę, wykresy itp.. a może po prostu chrapie..wiec w zasadzie o co chodzi??!!!- słyszymy to od naszego faceta..Czy to samotność…samotność  w sieci???Samotnosc w ogole?Taa…czasami jesteśmy samotni także w realu.. Kiedy idziesz ulica dużego miasta..co czujesz wtedy jestes samotny/ a???czy tak naprawde czujesz się lepiej w tym tlumie? Lepiej niż bycie z nim/ nia w tym samym pokoju??
A maski??moze masz racje like , ludzie  realu tez przyjmuja pozy, maski, a czasem rozmowa z kims, kogo nie widzialo się na oczy daje nam ukojenie, mowimy o wlasnych uczuciach, mowimy o tym , o czym boimy się rozmawiac z nia /nim …tyle, ze jeśli ta osoba „znika” czujemy się zle…jest nam przykro, ze był to ktos dla nas bliski duchowo i..juz odszedł, przeniosl się do gg..Na szczescie mamy znajomych w realu., na ktorych zawsze mozemy liczyc..

Offline

 

#15 2007-04-29 20:53:29

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Uzależnienie od czatu czy od ludzi?Dlaczego tam wchodzimy?

Witaj Niobe uważnie czytałem co napisałaś hmm Faceci również ulegają czarowi literek buziek i innych fajnych rysuneczków. haha wiem to po sobie a nie sądzę abym się różnił od innych .Chwile które się tu przeżywa są fajne czasem urocze owszem zdarzają się złe jednak mimo tych złych które dają czasem nam popalić wchodzimy wciąż i wciąż w poszukiwaniu właśnie tych dobrych.Tęsknota ? za czym? może to natura się odzywa Kobieta chce być zdobywana czuć się adorowana a mężczyzna chce zdobywać Nie wiem wiem jednak że będę nadal wchodził na czat nadal bedę rozmawiał bo to lubię a może gaduła ze mnie duży moja za wiele nie gada więc tu mam możliwość poklepać ozorem właściwie na klawiaturze haha Ale poważnie czat to miejsce rozmów na które nie zdobylibyśmy się w realu i zazdroszczę Ci Niobe znajomych takich z którymi możesz o wszystkim pogadać i być szczerą Myślałem że to jest niemożliwe znać kogoś komu można o wszystkim mówić hmmm  i chyba nadal tak myślę że to nieralne bo nawet będąc długo z partenerm w związku on nie wie wszystkiego od nas są myśli pragnienia które nie zdradzimy nikomu a to możemy zrobić tu na czacie.Może chcemy to wyrzucić z siebie podzielić się tym z drugą osobą.Może się to skupić  na jednej osobie z którą będziemy mówić często  o wszystkim  i gdy zniknie taki ktoś odczujemy ból poczujemy się oszukani i no tak do tego może dość uczucie bo bliskość taka częsta  jest dobrą pożywką do tej wirtualnej miłośći hmm Zadumałem się i przez Ciebie Niobe nie będę miał radosnego klikania a ja tyle naściągałem buziek kwaituszków i inny prześlicznych obrazków haha Spoko dziś miałem dzień taki mówię o rozmowach okręślę to jednym słowem było smutno i skłaniało do refleksji nad tym naszym życiem jak bardzo może być skąplikowane i bolesne.Uśmiech starałem się o niego u rozmówczyń zdarzał się hmm jednak wiem że ja nie pomogę co najwyżej mogę dać ciut otuchy i przekazać że dopuki sami nie będziemy chcieli  to nikt nam naprawdę nie pomoże Od nas samych musi wyjść chęć zmiany TAK jak ćmy i będziemy tęsknić do tych rozmów Niobe może już z kimś innym bo będziemy ich potrzebować zawsze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl