Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#1 2007-05-14 18:42:44

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Wirtualny seks

Czy preferują go tylko mężczyźni? Dlaczego? Wirtualny znaczy gorszy?  Czy to zboczenie? Zapraszam do dyskusji.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#2 2007-05-15 16:07:34

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Obawiam sie Renatko ,ze szybko to sie tu nie doczekamy dyskusji.Jestesmy jednak zbyt pruderyjni nawet na tym forum gdzie sie juz troszke znamy.Ja szczerze mowie ze wchodzę czasem na erotyczne aby sie "podszkolic "w tym temacie.Myslalam ze wiem duzo na ten temat ale zycie nas wciaz zaskakuje.Czerpie z tego to co mi jest potrzebne i tyle.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#3 2007-05-15 16:32:49

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Chciałam troszkę sprowokowac ,ale pewnie masz rację,że nikt tu nie zajrzy...choc może?Zaczekamy.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#4 2007-05-15 17:15:23

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Super temat lubię rozmowy dotyczące seksu a wirtual no cóż jest wspaniały czy to literkowy czy kamerkowy haha Oczywiście dla mnie wspaniały miałem przyjemność ? raczej rozkosz  brać czynny udział w tego typu igraszkach hmm nie widzę w tym  nic złego lub co gorsza zboczonego wiem że są tacy co go za taki uważają prawdę mówiąc myślę że każdy się z nim zetknął czy w ten czy inny sposób To sposób na rozładowanie napięcia które z tych czy innych powodów nie ma ujścia w realu i uważam jeśli dwoje dorosłych ludzi ma na niego ochotę niech się bawią haha A z tym seksem różnie jest są Kobiety które pewno to robią bo sprawia im przyjemność fakt że są postrzgane jako obiekt męskich żądż i chcą wiedzieć dosłownie jak reagują mężczyzni na ich powaby i hmm nie sprawia im różnicy czy Felek Wojtek czy inny facet pręży swe wdzięki a są takie że niepotrafiłyby być blisko z kimś kogo nie znają i  długie rozmowy stające się coraz bliższe sprawiają ze do tego seksu dochodzi bo nie czarujmy się każdy z nas no prawie ma w sobie potrzebę seksu i  ja uważam że to nic takiego to sprawa wyłącznie osób biorących w nim udział jeśli nie czują się żle niech się Kochają czy tak czy jeszcze tak  To tyle miłych wrazeń Wszystkim życzę w czasie uprawiania Wirtualnego seksu i rozkoszy co niemiara haha

Offline

 

#5 2007-05-16 09:17:45

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

like, nie liczylam na taka szczerosc z Twojej strony.Ty nie jestes pruderyjny i dzieki Ci za to.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#6 2007-05-16 10:43:38

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

więc ja nie pozostane gorsza i również sie wypowiem na temat wirtualnego sexu:)))
niestety pewnie głupio to zabrzmi ale nie praktykuje takich zabaw... i nie jest to spwodowane tym że jestem przeciwko takim zachowaniom, wrecz przeciwnie ale jednak wole dotknąc :PPP a wirtual to niestety  tylko wzrokowy kontakt lub słowny, a że ja jestem niedowiarkiem to zdecydowanie jestem za realnym sexem czy pieszczotą:P Oczywiście nie moge powiedziec ze nie probowałam:P nie lubie kłamać , próbowałam i doszłam do wniosku że to jednak nie na moje nerwy hihiihi.... myśle że zrozumiecie o co mi chodziło hahahahah. Z moich obserwacji wynika też ze jednak zdecydowana większoscia chętnych do tego typu zabaw są mężczyzni choc kobiet tez bywa sporo, jednak domnuja faceci dzieje się tak pewnie dlatego że sa bardziej odwazni i "łatwiejsi w obsłudze" hahaha no i sa wzrokowcami , pokazanie piersi na kam powoduje lawine priv , pisze o tym ponieważ kiedys to sprawdziłam zrobiłam testy ahhaah ubaw miałam po pachy no ale to były tylko testy, przeraziło mnie natomiast to że taka ilość facetów ładowala sie na priv(komp zablokowany) nie wspominając ze na ogóle był szał całe szczęscie że to było na onecie:P i juz nigdy tam nie weszłam hahah ale mimo wszystko miłe doświadczenie. Pozdrawiam

Offline

 

#7 2007-05-16 11:28:15

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Wiem LiLiJKO że jesteś super rozmówczynią taką z którą rozmowy są przyjemnośćią nie zdradzę chyba tajemnicy że miałem przyjemność z Tobą rozmawiać rozmowa z Tobą jest rozmową która cieszy że ma się neta haha.Napisałaś tutaj na temat sexu wirtualnego jesteś szczera w swych wypowiedziach nie wiele osób na to stać Dla mnie wcale głupio nie zabrzmiało że nie praktykujesz tego typu zabaw spoko zabrzmiało tak do tego podchodzisz i sprawa zamknięta Co do tych testów Twoich haha żałuję bardzo że mnie w tym czasie nie było na onecie a może byłem hmmm Rozumiem Twoją irytację z powodu zablokowanego kąpa ale z drugiej strony to myślę że super że tak bardzo wzbudziałaś zainteresowanie mężczyzn ja bym się cieszył gdyby kąp zablokował mi się z powodu zainteresowania Kobiet moją osobą haha Cieszę się że Cię poznałem i mam możliwość odpisywać na Twe posty dodam na koniec

Offline

 

#8 2007-05-16 13:03:13

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Fakt ,faceci to wzrokowcy i leca nawet na nick. Tez miałam okazje sie o tym przekonac.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#9 2007-05-16 16:57:55

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Wiesz Olandko? Na mój nick raczej nie lecą bo nie chce im się dyskutowac. Asertywnośc ? Nie każdy rozumie co się pod tym słowem kryje ale..może i dobrze?
WZROKOWCY....hm....to się zgadza.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#10 2007-05-16 17:11:19

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Tak to slowo od niedawna jest w obiegu i faktycznie nie wszyscy je znaja.Ale Ty Reniu potrafisz zawsze powiedziec nie?


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#11 2007-05-17 03:40:10

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Ja nie mówię NIE żadnej Kobiecie no może powiem żonie gdy prosi mnie o wyniesienie śmieci haha A że lecimy na nick  oczywiste że tak i nie wierzę że Wy rówież Kobietki na niego nie lecicie choć pewno na te dosłowne obiecujące dużo wrażeń wzrokowych leci mnie Kobiet niż facetów.

Offline

 

#12 2007-05-17 19:23:15

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Mówic" nie" aby nie urazic rozmówcy to bardzo trudne.Słowo pisane może byc rożnie interpretowane a potem są nieporozumienia między ludźmi.
Zazdroszczę Ci Olandko tej otwartości-ja chyba tak nie potrafię i często ukrywam swoje prawdziwe uczucia.Męczy mnie to potem,ale nie potrafię inaczej.U mnie wszystko jest ograniczone granicą ,której nigdy nie przekraczam.Dla facetów pewnie jestem nudna co?( pytanie do Like) .Ha,Ha,Ha.............


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#13 2007-05-17 22:25:02

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Nie mam pojęcia czy dla facetów to nudne Twoje nieprzekraczanie granicy nie wiem jakie rozmowy prowadzisz z nimi A ja Cię odbieram jako fajną rozmówczynię która nie tylko szybko pisze ale ma coś do powiedzenia haha i myślę że jeszcze nie raz sobie porozmawiamy o ile będziesz miała ochotę  ja bardzo chętnie z Tobą rozmawiam  Reniu

Offline

 

#14 2007-05-17 23:04:16

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

Reniu nie widze trudności w mówieniu "nie "wystarczy tylko określic się na samym początku rozmowy, oczywiscie mówie o rozmowcy z którym nam się miło rozmawia i propozycja wyniknie w trakcie rozmowy a jesli mówimy o niczkach typy " pragne cię" to u mnie wygląda to tak NIE, NIE, IGNOR hihih a jesli już przez pomyłke otworze takowy priv to zabijam go smiechem. Nie ma co sie cackać jeśli facet jest rozumny i chce nie tylko gadania o dupie maryni to zrozumie ale jesli mysli tylko tą "malenką główką" to nic mu już nie pomoże ((

Offline

 

#15 2007-05-18 12:57:41

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Wirtualny seks

A co wtedy gdy ktoś Ci się podoba? Wtedy o wiele trudniej powiedziec "nie". Masz Lilijko na tę sytuację jakieś swoje cudowne"lekarstwo?".


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło bn Wytrzymałe meble ogrodowe na taras