Forum Czatusia

Witajcie na moim forum Czatusie z całego świata...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Administratorem tego forum jest: Renia, Asystentem Administratora jest:Krzychu

#46 2007-05-12 18:41:45

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

OJ tak , zgadzam sie z Olandka:)A tak  na powaznie to...mysle, ze jesli chodzi o facetow, nie uroda jest wazna, musi miec to "cos", co dla kogos innego nie jest zauwazalne...i dobrze,!- no bo jak juz z kims jestem to jestem zazdrosna o niego:) a gdyby byl taki sliczny i w ogole... to bylby dla innych , nie dla mnie...nio , ale maszkaronow totalnych nie znosze:) uuuupsss..chyba jestem tez straszna...no coz, mowi sie , ze facet "musi byc troszku przystojniejszy od diabla ...."nio i ...musi nas do niego ciagnac....hmmmm....kujcie, rozmarzylam sie:)

Offline

 

#47 2007-05-12 23:10:41

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Fajnie jest marzyć ja również lubię a że rozmowy do takich różnorakich marzeń prowokują nie koniecznie grzecznych to urok tego neta haha Więc marzmy wszyscy a może coś z tych marzeń się wykluje hmmm

Offline

 

#48 2007-05-13 13:32:35

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Ty lepiej nawet nie myśl o jakimś  "wykluciu" ..ha,ha  to niebezpieczne.....A marzenia? chyba marzenia i czekanie na coś jest milsze niż sama realizacja .......


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#49 2007-05-13 19:49:17

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

hmmm..niom...samo czekanie jest super;)...A kim bylibysmy bez marzen??? hmmm.....

Offline

 

#50 2007-05-13 22:08:12

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Wiem o tym Reniu że niebezpieczne i może dlatego to wyklucie tak długo trwa bo niestety mam wyobrażnię co z tego może wyjść a wyjść może kaszana albo idylla to loteria haha Gdzie te lata gdy człowiek za wiele nie myślał o skutkach swych decyzji podejmował je szybko bez specjalnych przemyśleń a teraz ach szkoda gadać różne wizje  rodzą  się w głowie a co gorsza przewaga jest tych nieciekawych

Offline

 

#51 2007-05-13 23:20:51

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

No witam serdecznie Ja tu "nówka nie smigana jescio hihi" czytam Wasze wypowiedzi od pewnego czasu, hmm ciekawe spostrzezenia macie:)). Jeśli chodzi o temat hmm Nick to tylko nick i jak to piszecie często jest zmieniany , dlaczego pewnie własnie dlatego że mamy dość szarej rzeczywistośi i chcemy choc tu zabłysnąć niekoniecznie idzie to w parze z prawdą:) ale coż warte jest zycie nawet to czatowe bez odrobiny szaleństwa??? Ja swój mam od ponad 6 lat niezmiennie, choc nie mówie ze czasem wpadam na innym:P ale robie to tylko dlatego że mam ochotę na chwileczkę zapomnienia:) a marzyć każdy może byle by te marzenia zostawały marzeniami:) choć podobno dobrze jest gdy się spelniają ale czy tak naprawdę chcielibyśmy je realizowac, napewno nie wszystkie :PPP Pozdrawiam

Offline

 

#52 2007-05-14 01:29:02

like63

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 178
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Mam przyjemność LiLiJKO jako pierwszy Cię pozdrowieć na Tym forum haha kto nie śpi temu pan Bóg daje. Więc pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję że nie raz będę miał możliwość czytać Twe wypowiedzi a biorąc pod uwagę Twój staż na necie tym bardziej mnie one będą ciekawiły bo z pewnością wiele przeszłaś i wiele wiesz o tym okropnym? cudownym? czacie haha A co do marzeń masz rację napewno nie wszystkie chcielibyśmy realizować ale nawet wiedząc o tym  marzymy dla samych marzeń haha pozdrawiam Wszystkich Dobrych snów ja lecę również coś pospać

Offline

 

#53 2007-05-14 10:03:32

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Witam Cię Lilijko na moim forum. Postaramy sie abyś się tutaj dobrze czuła i chętnie wysłuchamy Twoich relacji.
Ja na czacie jestem od roku więc nie mam pewnie tyle doswiadczeń ,ale Ty może rozjaśnisz nam pewne problemy....Liczymy na Ciebie Lilijko...


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#54 2007-05-14 13:52:45

Niobe

Super Czatuś 4\13

Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Nio witanko Lilijko:)Ciesze sie, ze dolaczylas do nas ...a nick "lilijka" hmmm...czyzbys byla niewinna tak jak i my :)Nie bywalam zbyt czesto na czacie, wiec nie mam doswiadczenia, ale chetnie poczytam sio i jak ....No to narki!
A!- jeszczio jedno- moze tak fotke nam zaserwujesz:)?

Offline

 

#55 2007-05-16 10:22:58

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

No witam witam:)) Niobe ) Renia, Like63 pozdrawiam serdecznie.
Hmm Niobe fotkę powiadasz hmm  nie będe Was straszyć a niczek hmm Lilijka to kwiatek zreszta bardzo piękny i dostojny ale to jesli chodzi o mnie to tylko niczek;P i pobożne życzenie aby taka być hahahahaha. Nie mam za dużo czasu aby tu często gościć ale obiecuje że będe tu zaglądać i wpisywać swoje odczucia. No jestem na czacie weteranką niestety w sumie czat i ludzie na nim przebywający to temat woda, bo jak i w realu tak i tu każdy jest inny kazdy inaczej to widzi, ja może powiedzieć jedno " Czat to zło i dobro, to zbiorowisko ludzi samotnych, szukających, ale też zbiorowisko oszołomów :] "i czasem trudno stwierdzic na kogo sie trafiło hahahah. Ale dla niektórych to jedyny mozliwy sposób na spotkanie towarzyskie bo dla mnie to własnie spotkanie towarzyskie , rozrywka itd. Pozdrawiam

Offline

 

#56 2007-05-17 07:55:10

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

WItam i pozdrawiam jako "weteranka" tego forum.Lilijko,tak jak Ty traktuje czat jako rozrywke i zabawe.Po pierwszum oszolomieniu przyszedł czas na opamietanie i rozwage.Bardzo mi pomoglo to wlasnie forum.Teraz juz jestem ostrozna i nie musze tak czesto tam zagladac.Licze na twoje szczere wypowiedzi i poczucie humoru ,ktorego przypuszczam Ci nie brakuje.


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#57 2007-05-17 22:56:44

LiLiJKA#301

Nowy Czatuś 1\13

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Olandko:) pozdrawiam , tak masz rację mam duże poczucie humoru czasem sie zastanawiam skąd to sie u mnie bierze, z jednej strony to dobre bo łatwiej się żyje z uśmiechem na ustach ale z drugiej hmm ja również płacze śmiejąc się a to już nie jest takie fajne no ale to nie o tym mieliśmy pisac;). Czat, kiedys na samym początku byłam nim zauroczona, uwielbiałam ludzi ktorzy tam przychodzili ale bardzo szybko mnie obudzono ze snu ludzie własciwie nicki a za nimi kryja się ludzie, rozczarowują tak jak w realu , ufasz komus bo wydaje ci się że to prawdziwa przyjaźń a sie okazuje że to farsa tylko po to żeby Cie zniszczyć bo zazdrośc zjada  tych którzy mają mniejsza popularność itd. Teraz to ja jestem mądra heheh wchodze , wydurniam się, pośmieje i ide choć wciaga mnie to mimo wszystko ale to pewnie dlatego że brakuje mi czasu na bycie z przyjaciólmi w realu wiec zastepuje to pobytem na czacie:) Czas to ograniczyć Pozdrawiam

Offline

 

#58 2007-05-18 19:13:51

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

Szkoda Lilijko,że nie poznałam Cię zanim weszłam na czat. Twoje doświadczenia pomogłyby mi uniknąc wiele nieprzyjemnych sytuacji i nie byłabym tak naiwna.Wydawało mi sie ,że tam są ludzie prawdomówni ,a oni w większości zabawiali sie czyimiś uczuciami.To bardzo "boli " nawet dziś gdy o tym pomyślę.Dlatego mam to forum.Nie chcę  już czatu .Wchodzę tutaj i cieszę sie ,że jesteście.


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

#59 2007-05-18 19:38:31

olandka

Wielki Czater 7\13

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 179
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

A ja mialam to szczescie ze na swojej drodze spotkalam zyczliwych ludzi i udalo mi sie uniknac pewnych niebezpieczenstw zwiazanych z czatem.Jeszcze wiekszym szczesciem jest to forum bez ktorego nie umiem zyc .


ze wszystkich rzeczy wiecznych ,milość trwa najkrócej

Offline

 

#60 2007-05-18 19:44:40

Renia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 249
Punktów :   

Re: Nick na czacie odzwierciedla to co chcę przekazac odbiorcy?

A ja życzyłabym sobie samych takich rozmówców jak Ty....


"Dobrze czasami spojrzec na siebie oczami innych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl